مهرآرا سیر غرب

ویزای شینگن

اخذ ویزای شینگن فوری - فرانسه

100% ویزای تضمینی شینگن

اخذ ویزای تضمینی ایتالیا - با مهرآرا سیرایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا می باشد و با کشورهای اتریش، فرانسه، واتیکان، سان مارینو، اسلوونی و سوئیس مرز مشترک دارد. شهر رم پایتخت ایتالیا میباشد. این کشور حدود ۶۰ میلیون نفر جمعیت دارد و مهاجرین زیادی در این کشور زندگی می کنند. واتیکان و سان مارینو دو کشور بسیار کوچک هستند که درون خاک ایتالیا قرار دارند و پیاده روی در هرکدام تنها ۱۰ دقیقه طول می کشد. جالبتر آنکه یک بخش از خاک ایتالیا در سوئیس قرار دارد که به آن کامپیونه دیتالیا گفته می‌شود. همچنین جزایر ساردنی و سیسیل در دریای مدیترانه نیز جزو ایتالیا است. اخیرا ایتالیا نیز به یک کشور صنعتی تراز اول تبدیل شده است و از مهمترین صنایع آن میتوان به صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، محصولات شیمیایی، خودروسازی، مواد غذایی، منسوجات و تولید البسه، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، پتروشیمی و نفت، و جنگ‌افزار اشاره کرد. این کشور که به شهر فستیوالها در دنیا معروف شده است سالانه میزبان تعداد زیادی از مردم کشور های مختلف از سراسر دنیا میباشد، این فستیوالهای پر شور که همگی ریشه در روییدادی تاریخی، اجتماعی و سیاسی دارند همواره با پیاده روی های دسته جمعی در خیابان ها با لباس ها و ماسک های مخصوص به خود میباشد.


اخذ ویزای تضمینی شینگن - جمهوری چک با مهرآرا سیرجمهوری چک (Czech Republic) کشوری در اروپای مرکزی است که در دهه ۱۹۹۰ از کشور بزرگ چکسلواکی جدا شد. پایتخت آن شهر پراگ است. چک با کشورهای لهستان، آلمان، اتریش و اسلواکی همسایه است. پراگ، پایتخت چک، یکی از مقاصد مهم توریستی اروپا است. این کشور تا سال 1918 بخشی از امپراتوری اتریش بود. در این سال، پس از شکست اتریش در جنگ جهانی اول، کشور چکسلواکی به عنوان کشوری مستقل اعلام وجود کرد. جمهوری چک تنوع آب و هوایی زیادی دارد. بلندترین نقطه این کشور از سطح دریا 1602 متر ارتفاع دارد. تابستان‌های چک هوا گرم است و در زمستان‌ها هوا سرد و آسمان ابری.


ویزای شینگن چک , ویزای تضمینی چک , ویزای چک فوری , ویزای چک

اقتصاد در چکتولید ناخالص داخلی این کشور 1/294میلیارد دلار است که 4/2 درصد آن در بخش کشاورزی، 7/39 درصد آن در بخش صنعت و9/57 درصد آن در بخش خدمات تولید می‌شود. نیروی کار آن پنج میلیون و 350 هزار نفر است و نرخ بیکاری در چک 6/6 درصد. تورم در این کشور 6/2 درصد است. محصولات صادراتی آن شامل ماشین‌آلات و تجهیزات حمل و نقل، مواد شیمیایی، مواد اولیه و سوخت است که به کشورهای آلمان (9/31درصد)،اسلواکی (5/8 درصد)،لهستان(7/5 درصد)، فرانسه (6/5 درصد)، اتریش (1/5درصد)، انگلیس (8/4 درصد) و ایتالیا (6/4 درصد) صادر می‌شود.


مردم چکجمعیت این کشور 10 میلیون و 228 هزار و 744 نفر است که میانگین سنی آنها 5/39سال است. نرخ رشد جمعیت در این کشور منفی است. امید به زندگی در بدو تولد در این کشور برای زنان 88/79سال و برای مردان 14/73 سال است. بیش از 90 درصد جمعیت آن را چک‌ها تشکیل می‌دهند. زبان رسمی این کشور چک است.


فرهنگ بومی مردم چکفرهنگ کشور چک بر محوریت خانواده است و اهمیت این موضوع بر زندگی اجتماعی ارجحیت دارد. دانشگاه‌ها و کالج‌ها نیز در آخر هفته خوابگاه‌ها را می‌بندند تا دانشجویان وقت‌شان را با خانواده خود بگذرانند. مردم چک به خصوص شهرهای کوچک و روستاها برای مهارت‌های فنی و تجارت‌هایی که نسل به نسل منتقل شده، ارزش زیادی قائل هستند.


ویزای شینگن چک , ویزای تضمینی چک , ویزای چک فوری , ویزای چک

اخذ ویزای تضمینی شینگن - هلندکشور هلند جز ۲۶ کشور منطقه شینگن می‌باشد ، که حتماً باید برای ورود به این کشور باید ویزای شینگن هلند را دریافت کنید . با گرفتن ویزای هلند می‌ توانید به ۲۵ کشور دیگر اروپایی که شامل اتریش ، بلژیک ، جمهوری ، چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، استونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، لیختن‌ اشتاین بدون هیچ حد مرزی مسافرت کنید .کشور هلند دارای مساحت کم و خشکی آن از سطح دریا پایین‌ تر قرار دارد ولی جزء یکی از سرسبز ترین کشورها محسوب می‌ شود به‌ نوعی به کشور گل‌ ها مشهور است . گردشگران زیادی سالانه برای شرکت در جشنواره‌ های گل و گیاه به این کشور مسافرت می‌ کنند .


ویزای شینگن هلند | ویزای تضمینی هلند | ویزای هلند فوری | ویزای هلند

انواع ویزای کشور هلند1- ویزای شینگن هلند – توریستی


حداکثر مدت اقامت توریستی توسط این ویزا ۹۰ روز می‌باشد . این ویزا مخصوص افرادی است که می‌خواهند صرفاً از کشور هلند بازدید و گردش داشته باشند ، برای همین به ویزای شینگن هلند احتیاج دارند .


2- ویزای شینگن هلند – ملاقات خانواده و بستگان


هستند افرادی که در کشور هلند اقوام و دوستانی داشته باشند و برای دیدن آن‌ها از این نوع ویزای هلند استفاده می‌نمایند .


3- ویزای شینگن هلند – تجاری


ویزای توریستی هم همان‌ طور که از اسمش مشخص است مخصوص ملاقات تجاری ، شرکت در جلسه‌های کاری ، سرمایه‌ گذاری و … در کشور هلند قرار داده‌ شده است و شما می‌ توانید این ویزای هلند را برای خود درخواست بدهید .


4- ویزای شینگن هلند – ترانزیت فرودگاهی


ویزای ترانزیت فرودگاهی فقط صرفاً برای استفاده از ترانزیت فرودگاهی یک کشور عضو شینگن مثل کشور هلند صادر می‌شود . این ویزای هلند صرفاً برای عوض کردن پرواز و خروج از محدوده شینگن می‌باشد و مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و ایران جز ۱۸ کشوری است که درخواست این ویزا را نیاز دارد .


5- ویزای شینگن هلند – ملی


این ویزای هلند از نوع طولانی‌ مدت که بهش ویزای ملی گفته می‌ شود و برای امور تحصیل و کار مورد استفاده قرار می‌ گیرد .


6- ویزای شینگن هلند – ورود مجدد به کشور


این ویزای هلند فاقد اجازه اقامت معتبر می‌باشد و فقط صرفاً برای عبور از خاک کشور هلند به کشور دیگر صادر می‌شود .


ویزای شینگن هلند | ویزای تضمینی هلند | ویزای هلند فوری | ویزای هلند

باید هایی راجب ویزای شینگنمعاهده شینگن یک قرارداد است که در سال ۱۹۸۵ بین چند کشور امضا شد؛ با این معاهده، ورود ساکنین کشورهای اروپایی، بدون ویزا به این کشورها آزاد شد تا مشکلات رفت و آمد بین مرزی برای آنها کم شود. بنابراین ویزای شینگن برای کسانی است که ساکن یا اتباع کشورهای محدوده شینگن نیستند و می‌خواهند به این محدوده وارد شوند. ۲۶ کشور عضو معاهده شینگن هستند: آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت، یونان و سوئیس. ساکنین و اتباع کشورهای قاره آمریکا، (غیر از چند کشور معدود مثل کلمبیا، پرو، بولیوی و…) و ساکنین و اتباع قاره استرالیا و کشورهای ژاپن، کره جنوبی و مالزی نیازی به اخذ ویزای شینگن ندارند و می‌توانند به مدت حداکثر ۹۰ روز به این کشورها وارد و یا خارج شوند. با راه‌اندازی سیستم وی آی اس در یازدهم مهر ماه ۱۳۹۱ قوانین گرفتن ویزا و ورود به شینگن یکپارچه‌تر شد. VIS سامانه اطلاعات ویزای کشورهای عضو شینگن است؛ اطلاعات جامع ویزاها در این سیستم ثبت می‌شود و در مرزهای ورودی شینگن در اختیار مقامات مرزی قرار می‌گیرد.
با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای شینگن را اخذ کنیم.
بسیاری از ایرانیان رویای سفر به اروپا را در سر دارند. برای سفر به کشورهای اروپایی اخذ ویزای شینگن الزامی است. برای گرفتن ویزای اتحادیه اروپا بهتر است از طریق محدوده شینگن اقدام کنید. میتوانید با ویزای شینگن اروپا به تمامی کشورهای عضو پیمان اروپا سفر نمایید. در صورتی که ویزای شینگن داشته باشید بقیه کشورهای اتحادیه اروپا نظیر سوئیس به راحتی به شما ویزا خواهند داد.

انواع ویزای شینگنچهار نوع ویزای شینگن صادر می‌شود که اکثر ویزای مورد درخواست ایرانی‌ها، ویزای شینگن توریستی و نوع C آن است. ویزای شینگن نوع A ویزای ترانزیت است؛ یعنی مسافر نمی‌تواند از فرودگاه خارج شود، فقط می‌تواند در یکی از فرودگاه‌های شینگن پرواز خود را عوض کند و به کشوری در خارج از شینگن برود. درصورتی که برای سفر به یک کشور، احتیاج به عبور از یک کشور عضو شینگن را داشته باشید، باید برای گرفتن ویزای شینگن نوع A اقدام کنید. ویزای شینگن نوع B ویزای عبور است؛ یعنی مسافر می‌تواند از فرودگاه خارج شود و از شینگن به عنوان منطقه عبوری استفاده کند تا از طریق زمینی خود را به کشوری در خارج از محدوده شینگن برساند. ویزای شینگن نوع D هم ویزای بلندمدت است که معمولا تاجران و بازرگانان از آن استفاده می‌کنند تا بتوانند در طول سال چندین بار به شینگن وارد و از آن خارج شوند.


ویزای شینگن , ویزای تضمینی شینگن , ویزای شینگن فوری

مصاحبه سفارت برای ویزای شینگنمصاحبه ویزای شینگن، در روز تعیین شده توسط سفارت و در همان زمان ارائه مدارک انجام می‌شود. این مصاحبه به زبان فارسی است و معمولا سوال‌هایی کلی در مورد خود شخص و دلایل سفر خواهد بود. سعی کنید به سوالات پاسخ‌های مختصر و کامل بدهید و به هیچ وجه حرفی به غیر از واقعیت مطرح نکنید. عکس و اثر ده انگشت مسافر هم در زمان مصاحبه برای ثبت در سیستم VIS گرفته می‌شود.


ویزای شینگن , ویزای تضمینی شینگن , ویزای شینگن فوری

آنچه که باید در مورد ویزای شینگن بدانیدبسیاری از افراد تصور میکنند که یک ویزا به معنی تضمین ورود به محدوده شینگن است. اما یک ویزای شینگن فقط به معنی تضمین رسیدن به یکی از مرزهای شینگن است, نه بیشتر. پس از آن مقامات مرزی شینگن تصمیم میگیرند که به شما اجازه ورود داده و یا به دلایلی از ورودتان به محدوده شینگن جلوگیری بعمل آورده و شما را به کشوری در خارج از شینگن که از آن آمده اید اخراج کنند. مقامات مرزی ویزای شینگن قانونا میتوانند حتی در صورت دارا بودن ویزای معتبر, از ورود شما به شینگن جلوگیری بعمل آورده و شما را به کشوری که از آن آمده اید اخراج کنند. برای مثال ممکن است فرد با ارائه مدارک جعلی و یا تقلب دیگری در سفارتخانه موفق به گرفتن ویزا شده باشد. از جمله به همین دلیل مرزها ورودی شینگن این حق را دارند که همه مسافرین ورودی دارای ویزا را مورد کنترل مجدد قرار دهند و در صورتی که دارای شرایط ورود نباشند از ورود آنان به محدوده شینگن جلوگیری بعمل آورند.

به نوع ویزای خود توجه کنیددر یک ویزای شینگن تاریخ و ارقام مختلفی وجود دارد که عدم توجه به آن ممکن است در مواردی منجر به مشکلات جدی گردد. به این تاریخ و ارقام بدقت توجه کنید. این موارد در مورد ویزای صادر شده توسط همه کشورهای عضو محدوده مشترک است.
تاریخ اعتبار ویزای شینگن : یکی از بزرگترین اشتباهات ایرانیان که در مواردی منجر به بروز مشکلات جدی برای آنان در مرزها ی سوئد یا شینگن میگردد این است که تصور میکنند تاریخ اعتبار یک ویزا به معنی تاریخی است که میتوانند در طی مدت آن در شینگن بسر ببرند. در حالیکه تاریخ اعتبار یک ویزای شینگن فقط به معنی آن است که دارنده ویزا در طی آن حق استفاده از ویزای خود را دارد و ویزا در خارج از چهارچوب آن اعتبار ندارد. اینکه فرد مجاز است چه مدت در شینگن به سر ببرد بصورت رقم روزانه (از یک تا ۹۰ روز) جداگانه در ویزا درج شده است.


ویزای شینگن , ویزای تضمینی شینگن , ویزای شینگن فوری

ویزای شینگن تضمینی برای سفر به اروپاداشتن ویزای شینگن برای سفر به اروپا یکی از ملزومات سفر است. در صورتی که میخواهید به اروپا سفر کنید و یا در تور اروپا شرکت کنید, هرچه زودتر برای گرفتن ویزای شینگن اقدام کنید.

اروپا از نظر ویزا گرفتن برای ایرانی ها به سه منطقه بریتانیا، منطقه شینگن(آلمان، اتریش، اسپانیا، ایسلند، ایتالیا، بلژیک، پرتغال، دانمارک، سوئد، فرانسه، فنلاند، لوکزامبورگ، نروژ، هلند ، یونان) و کشورهای اتحادیه و اروپا شرقی تقسیم می شود. گرفتن ویزای بریتانیا با پاسپورت ایرانی نسبتا ساده است فقط کافی است بتوانید ثابت کنید قدرت پرداخت هزینه های سفر و قصد برگشت به ایران را دارید. در صورتی که دعوت نامه از کسی در انگلیس داشته باشید خود به خود فرد دعوت کننده تعهد برگشت شما به ایران را به عهده می گیرد .


ویزای شینگن , ویزای تضمینی شینگن , ویزای شینگن فوری

بعد از صدور ویزا، چه مدت می توانم در منطقه ی شینگن اقامت داشته باشم؟
با توجه به نوع ویزایی که از جانب سفارت/ کنسولگری مشخص در هر یک از کشورهای عضو شینگن صادر می شود، بر اساس ماهیت سفر و دیگر مقتضیات مربوطه محدودیت های مختلفی برای هر ویزای خاص اعمال می شود. با این حال، متداول ترین نوع ویزایی که به مسافران اعطا می شود در هر دوره ی شش ماهه تا حداکثر 90 روز بعد از تاریخ ورود اعتبار دارد.

کلیه مشاوره ها برای دریافت ویزای شینگن به صورت %100 تضمینی هستند.

ویزای شینگن خود را به مشاورین و متخصصین حرفه ای بسپارید.افرادی که به دنبال دریافت ویزای شینگن فوری میباشند نیز با خیالی آسوده این مهم را به افراد مجرب در مهرآرا سیر بسپارند تا با کمترین دغدغه و اتلاف وقت ویزای شینگن خود را در دست بگیرند.

اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای شینگن خود را اخذ کنید با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا کارشناسان ویزا شما را برای دریافت ویزا راهنمایی کنند.

بعد از اخذ ویزای شینگن از آن به خوبی نگهداری کنید به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزای شینگن به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.


ویزای شینگن , ویزای تضمینی شینگن , ویزای شینگن فوری

در چه صورت می توانم برای ویزای شینگن درخواست بدهم؟
گرفتن ویزای شینگن مثل هر ویزای دیگری شرایط خاصی را می طلبد. هر آدمی اجازه دارد برای ویزای شینگن درخواست بدهد، به شرطی که بتواند تمام مدارک مورد نیاز را به ترتیب ارائه کند و برای نگهداری از خود در طول اقامت اش در منطقه ی شینگن استطاعت مالی داشته باشد.

دریافت ویزای شینگن بصورت محدوداعتبار ویزای شینگن فقط توسط کشور صادر کننده مشخص می‌شود و فردی که دارای ویزای محدود است فقط به آن کشور اجازه ورود دارد یا کشورهایی که در هنگام اخذ ویزا آن‌ها را ذکر کرده است. در غیر اینصورت اجازه ورود به سایر کشورهای عضو شینگن را نخواهید داشت.

برای دریافت ویزای شینگن به جز مدارکی که ذکر کردیم با توجه به نوع ویزایی که دریافت می‌کنید ممکن است مدارک دیگری هم از متقاضی دریافت شود. شایان ذکر است یکی از مدارک دریافت ویزای شینگن پرینت رزرو بلیط هواپیما است اما به شما توصیه می‌کنیم تا قبل از دریافت ویزای خود بلیط هواپیمای خود را قطعی نکنید. اگر فرد فقط برای گردش و دیدار خانواده یا دوستان خود قصد دریافت ویزا را دارد لازم است مدارکی مبتنی برای اثبات حرفش به سفارت خانه تحویل دهد.

ویزای شینگن به معنی گارانتی ورود نیستبسیاری از افراد تصور میکنند که یک ویزا به معنی تضمین ورود به محدوده شینگن است. اما یک ویزای شینگن فقط به معنی تضمین رسیدن به یکی از مرز های شینگن است, نه بیشتر. پس از آن مقامات مرزی شینگن تصمیم میگیرند که به شما اجازه ورود داده و یا به دلایلی از ورودتان به محدوده شینگن جلوگیری بعمل آورده و شما را به کشوری در خارج از شینگن که از آن آمده اید اخراج کنند. مقامات مرزی شینگن قانونا میتوانند حتی در صورت دارا بودن ویزای معتبر, از ورود شما به شینگن جلوگیری بعمل آورده و شما را به کشوری که از آن آمده اید اخراج کنند. برای مثال ممکن است فرد با ارائه مدارک جعلی و یا تقلب دیگری در سفارتخانه موفق به گرفتن ویزا شده باشد. از جمله به همین دلیل مرزها ورودی شینگن این حق را دارند که همه مسافرین ورودی دارای ویزا را مورد کنترل مجدد قرار دهند و در صورتی که دارای شرایط ورود نباشند از ورود آنان به محدوده شینگن جلوگیری بعمل آورند.


ویزای شینگن , ویزای تضمینی شینگن , ویزای شینگن فوری

مسافر ورودی به شینگن باید آماده باشد که در صورتی که در هر زمانی و به هر دلیلی مورد شک مقامات مرزهای ورودی شینگن قرار گیرد موارد زیر را توضیح دهد:

(1 هدف از مسافرت وی چیست و صحت آن را از طریق ارائه مدارک ثابت کند.

(2 آدرس محل اقامتش وی در شینگن کجاست.

(3 از پس هزینه مدت اقامت خود در شینگن بر خواهد آمد یا خیر , پول به همراه دارد و یا اینکه شخص دیگری پرداخت مخارج وی را قبول کرده است و در اینصورت نام , آدرس و شماره تلفن این شخص را اعلام کند.

(4 بلیط ترک شینگن را داشته باشد و یا اینکه پول کافی جهت خرید بلیط جهت ترک شینگن را داشته باشد.

موارد بالا بویژه هنگامی که با ویزای یک کشور شینگن که ویزا را صادر کرده است به کشور دیگر شینگن که ویزا را صادر نکرده است وارد میشوید اهمیت بیشتری دارد. ویزای شینگن جهت تردد به همه کشورهای عضو اعتبار دارد.

مدت اعتبار ویزای شینگنمدت اعتبار ویزا حداکثر ۹۰ روز برای یک دوره شش ماهه می باشد.

ویزای شینگن دو تاریخ مشخص دارد؛, یک تاریخ اعتبار ویزا و یک تعداد روزهای مجاز ویزا که حداکثر ۹۰ روز است.

برای ورود به حوزه ی شینگن میبایست هر دو تاریخ اعتبار داشته باشند.

یک کد نیز برای مشخص شدن تعداد دفعات مجاز ورود متقاضی به محدوده شینگن وجود دارد که می‌تواند از یک تا بی نهایت باشد.

در صورتی که برای بار نخست است که قصد وارد شدن به حوزه شینگن را دارید , ویزای 15 روزه دریافت خواهید کرد و برای بار اول با درخواستتان مبنی بر اقامت بیش از 15 روز موافقت نخواهد شد.


ویزای شینگن , ویزای تضمینی شینگن , ویزای شینگن فوری

پیامدهای منفی حضور غیرمجاز در حوزه ی شینگنبه هیچ عنوان نبایست بعد از انقضای ویزای شینگن یا پس از سپری شدن تعداد روزهای مجاز ویزای شینگن، در محدوده شینگن باقی ماند یا باید کشور مربوطه را ترک کرد و یا نسبت به تمدید ویزای شینگن اقدام نمود.

عدم تمدید ویزای شینگن چه مشکلاتی را در پی خواهد داشت
(1متقاضی در آینده برای اخذ ویزای شینگن دچار مشکلات جدی خواهد شد و شانس بسیار کمی جهت دریافت مجدد ویزای شینگن خواهد داشت.

(2 در صورتی که حادثه ایی رخ دهد امکان دریافت هیچ کمکی از بیمه مسافرتی نخواهیم داشت و مجبور به پرداخت هزینه های سنگینی خواهیم شد

(3 چنانچه بدون داشتن ویزای شینگن معتبری در داخل شهر مورد کنترل پلیس قرار بگیریم , به عنوان خارجی غیر قانونی بازداشت شده و زندانی شده و ضمن اخراج از کشور مربوطه تا مدت های طولانی قادر به برگشت به حوزه ی شینگن نخواهیم شد.(NV) ویزای ملی


ویزای شینگن , ویزای تضمینی شینگن , ویزای شینگن فوری

از «ویزای ملی» (National Visas) به عنوان «ویزای نوع D» یاد می‌شود. این ویزا برای افرادی که برای تحصیل، کار یا کسانی که برای مدت‌زمان مشخصی و با هدف معینی، قصد اقامت در کشورهای ناحیه‌ی شینگن را دارند، صادر می‌شود. این ویزا نیز بسته به شرایط و هدف آن می‌تواند یک‌بار ورود یا چندبار ورود باشد و دارنده‌ آن باید پس از اتمام اعتبار ویزا و پایان دوره‌ تعیین شده، به کشور خود بازگردد. با در اختیار داشتن ویزای چند بار ورود نوع D، بدون نیاز به اخذ روادید دیگری می‌توان به‌ تمامی کشورهای ناحیه‌ شینگن بدون محدودیت سفر کرد. با این توضیحات، داوطلبان این ویزا باید یکی از شرایط زیر را داشته باشند:

دانشجویان بین‌المللی که برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی برای مدتی مشخص و نه بیشتر از یک سال، به کشورهای شینگن سفر می‌کنند.

متخصصانی که با هدف به اشتراک گذاشتن تخصص و مهارت خود به کشورهای عضو این پیمان سفر می‌کنند؛ برای مثال هنرمندان و ورزشکاران در این گروه قرار می‌گیرند.

دانشجویان بین‌المللی که قصد شروع تحصیل در یکی از دوره‌های تحصیلی کشورهای عضو پیمان شینگن را دارند. به این گروه نیز ویزای یک‌ساله اعطا می‌شود که برای اقامت بیشتر قابل تمدید است.

کار کردن یا پژوهش علمی و آموزشی در مراکز تحقیقاتی یا موسسات معتبر کشورهای اتحادیه‌ شینگن. این ویزا با توجه به بررسی سوابق فرد و اعضای خانواده‌اش صادر می‌شود.

موارد اضطراری که فرد به دلیل وضعیت پزشکی برای مدت مشخصی قادر به ترک ناحیه‌ شینگن نباشد.


: دسترسی سریع به دیگر خدمات ما

: وقت سفارت فوری
ویزای چک

تور گروهی و انفرادی جمهوری چک
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

تماس با کارشناس ویزا

ویزای چک

تور گروهی و انفرادی جمهوری چک
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

تماس با کارشناس ویزا

ویزای چک

تور جمهوری چک , اتریش و اسپانیا
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

تماس با کارشناس ویزا

ویزای چک

تور جمهوری چک و اتریش
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

تماس با کارشناس ویزا

ویزای چک

تور جمهوری چک و اسپانیا
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

تماس با کارشناس ویزا

ویزای چک

تور گروهی و انفرادی جمهوری چک
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

تماس با کارشناس ویزاویزای شینگن - فرانسه

فرانسه یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپاست که با دریافت ویزای شینگن میتوانید به آن سفر کنید.
تماس

ویزای شینگن - اتریش

اگر قصد سفر به اتریش را دارید با اخذ ویزای شینگن به 26 کشور دنیا از جمله اتریش سفر کنید.
تماس

ویزای شینگن - اسپانیا

ویزای توریستی (شینگن) , برای اقامت کوتاه‌ مدت به منظور تفریح یا بازدید مناسب می باشد.
تماس

ویزای کانادا

با اخذ ویزای کانادا به کشوری ایده آل برای اقامت و پیشرفت و ساختن آینده ای مطمئن برای فرزندانتان اقدام خواهید کرد
تماس

ویزای امارات

اگر قصد سرمایه گذاری دارید یا به دنبال جایی برای گذراندن تعطیلات خود هستید , با اخذ ویزای امارات به خواسته های تان برسید.
تماس

اخذ ویزای تضمینی شینگن

کارشناسان ویزا در مهرآرا سیر تا پایان گرفتن ویزای شینگن و پس از آن همواره آماده ی برطرف کردن مشکلات احتمالی هستند.
تماس

اخذ ویزای شینگن فوری - فرانسه

 • اخذ ویزا
 • چیدمان مدارک
 • صدور بیمه نامه مسافرتی
 • وقت سفارت فرانسه - هلند
 • مشاوره ی رایگان
 • اخذ وقت سفارت و ویزای اسپانیا
 • اخذ وقت سفارت و ویزای اتریش
 • پر کردن فرم سفارت
 • رزرو هتل و بلیط
 • وقت سفارت

ویزای شینگن سندیست که با صدور آن به وسیله ی مقامات مربوطه برای اشخاصی که علاقمند به سفر یا بازدید از کشور های عضو شینگن هستند , این امکان را ایجاد می کند. برای بار اول قاعدتا به شما ویزای شینگن 14 روزه تعلق می گیرد. سعی کنید به هیچ عنوان بیشتر از موعد ویزا در کشور مقصد نمانید , زیرا برای درخواست بعدی با مشکلات جدی مواجه خواهید شد , اگر قصد دارید با دعوت نامه ویزای شینگن اخذ کنید , سعی کنید از شخصی با موقعیت اجتماعی خوب و یا شرکتی معتبر دعوت نامه دریافت کنید زیرا این در موفقیت شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

100% ویزای تضمینی شینگن

ویزای
کانادا با ما تماس بگیرید
 • ويزاي مولتی پنجساله كانادا را با شرايط آسان و مطمئن بگيريد
ویزای تضمینی شینگن
فرانسه با ما تماس بگیرید
 • 100% ویزای تضمینی شینگن
از جمله خدمات مهرآرا سیر ، اخذ ویزای شینگن می باشد. مسافرین محترم می توانند برای اخذ ویزای شینگن در کمترین زمان با مهرآرا سیر تماس بگیرند.
امروزه دیگر گرفتن وقت سفارت نیازی به مراجعه حضوری و قرار گرفتن در صف طولانی را ندارد , شما می توانید برای اخذ وقت سفارت از خدمات مهرآرا سیر استفاده کرده تا ما برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای شینگن را اخذ کنیم.
خدمات اخذ ویزای شینگن و کانادا با   visaseven

  ویزای شینگن

  اگر قصد دارید برای ویزای شینگن اقدام نمایید باید بدانید که ویزای شینگن با توجه به ماهیت سفرتان دارای اقسام متنوعی می باشد.

  ویزای کانادا

  کانادا که به سرزمین فرصت ها شهرت دارد , کشوری ایده آل برای اقامت و پیشرفت شما و ساختن آینده ای مطمئن برای فرزندان شماست.

  ویزای امارات

  اگر قصد سرمایه گذاری دارید یا به دنبال جایی برای گذراندن تعطیلات خود هستید , با اخذ ویزای امارات به خواسته های تان جامه ی عمل بپوشانید.