مهرآرا سیر غرب

ویزای شینگن

اخذ ویزای شینگن فوری - فرانسه

ویزای شینگن

اخذ ویزای شینگن ایتالیا - با مهرآرا سیراز محبوب ترین ویزاهای شینگن ، ویزای شینگن ایتالیا است. برای اخذ ویزای ایتالیا گردش حساب و تمکن مالی لازم است. در صورت آماده بودن و کامل بودن مدارک ، می‌توانید حتی ۱ ساعت بعد در سفارت حضور داشته باشید و جواب ویزای خود را ۱۴ روز کاری بعد دریافت کنید.


ویزای شینگن چیست ؟ویزای شینگن یکی از معروف ترین ویزاهای اروپایی به افراد واجد شرایط اجازه می دهد تا آزادانه در 26 کشور شینگن تا 90 روز برای تفریح و گردش اقامت داشته باشند ویزای شینگن اجازه ی ورود به کشورهای حوزه ی شینگن را میدهد و هیچ گونه کنترل مرزی در کشور های عضو منطقه ی شینگن وجود ندارد. سالانه میلیون ها نفر با استفاده از ویزای شینگن برای سفر به منطقه ی شینگن استفاده میکنند

با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای شینگن را اخذ کنیم.

لزومات ویزای شینگنمشخصات ویزای شینگن
تمکن مالی – گردش حساب – دعوت‌نامه (الزامی نیست)شروط اخد ویزای شینگن
حدودا بین ۸۰.۰۰۰.۰۰۰ تا ۱۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان (بسته به کشور مقصد)مقدار تمکن مالی
گردش ۳ ماهه آخر حساب متقاضیگردش حساب لازم
ویزای توریستی: ۸۵ یورو
(البته در کشورهایی که از طریق کارگزاری اقدام می‌شود، این مبلغ متفاوت است)
هزینه اخذ ویزا، در صورتی که بخواهید خودتان اقدام کنید
از ۲۰۰،۰۰۰ تومان تا ۲،۰۰۰،۰۰۰ تومانهزینه گرفتن وقت سفارت توسط مهرآراسیر
تمامی کشورها به صورت حضوریچگونگی اخذ ویزا
کشورهای عضو پیمان شینگنورود با این ویزا به کشورهای
کلیه کشورها به صورت آنلایننحوه اخذ وقت سفارت
(از ۱ تا ۹۰ روز) با توجه به کشور مقصدمدت تعیین وقت سفارت
با در نظر گرفتن هدف سفر (از ۷ تا ۱۵ روز متغیر)مدت اعتبار ویزا
نداردمصاحبه اخذ ویزا
عکس پاسپورت + اطلاعات کامل و شخصی متقاضی
(برای کلیه کشورها نیازی نیست)
مدارک مورد نیاز وقت سفارت
داردوقت سفارت فوری
نداردویزای فوری
مهر دارالترجمه
(برای یونان و چک، مهر دادگستری و امورخارجه نیز لازم می‌باشد)
تائیدیه مدارک
کلیه کشورها انگلیسی (اتریش آلمانی، آلمان اصل مدارک)زبان برای ترجمه مدارک
بین ۱۵ تا ۴۰ روز کاریمدت زمان پاسخ دهی به درخواست اخذ ویزا
تمکن مالی – عدم اعتماد به بازگشت متقاضیان – ارائه مدارک دروغیناز اصلی ترین علل ریجکت شدن
داردوجود امکان اعتراض در صورت ریجکت شدن
خانوادگیبهترین حالت اقدام کردن (از نظر تعداد نفرات)
سفارت‌خانه‌ها و دفاتر کارگزاری ویزا VFS , BLS , CKGSمحل انگشت نگاری
یکشنبه تا پنجشبهروزهای کاری سفارت‌خانه‌ها
در صفحه ی ویزای شینگن میخوانید


انواع مختلف ویزای شینگن   

شرایط اخذ ویزای شینگن   

مراحل دریافت ویزای شینگن   

هزینه ویزای شینگن   

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن   

مزیت های ویزای شینگن   

نمونه ویزای شینگن   

ریجکتی ویزای شینگن   

رفع ریجکتی ویزای شینگن   

اعتبار ویزای شینگن   

پیگیری ویزای شینگن   

سوالات مصاحبه ویزای شینگن   

درخواست پناهندگی ویزای شینگن   

سوالات رایج دریافت ویزای شینگن   

نکات ویزای شینگن   انواع مختلف ویزای شینگن
مجوز ورود به کشورهای عضو اتحادیه شینگن با ویزای usv یا ویزای توریستی شینگن به مدت 90 روز در هر 6 ماه بدست می آید که از زمان اولین ورود به محدوده شینگن تاریخ اعتبار این ویزا محاسبه میشود. چهار نوع ویزای شینگن صادر می‌شود.


: A ویزای شینگن نوع


ویزای شینگن نوع A ویزای ترانزیت است؛ یعنی مسافر نمی‌تواند از فرودگاه خارج شود، فقط می‌تواند در یکی از فرودگاه‌های شینگن پرواز خود را عوض کند و به کشوری در خارج از شینگن برود. درصورتی که برای سفر به یک کشور، احتیاج به عبور از یک کشور عضو شینگن را داشته باشید، باید برای گرفتن ویزای شینگن نوع A اقدام کنید.


: B ویزای شینگن نوع


ویزای شینگن نوع B ویزای عبور است؛ یعنی مسافر می‌تواند از فرودگاه خارج شود و از شینگن به عنوان منطقه عبوری تا 5 روز استفاده کند تا از طریق زمینی خود را به کشوری در خارج از محدوده شینگن برساند.


: C ویزای شینگن نوع


اکثر ویزای مورد درخواست ایرانیان ویزای شینگن نوع C است. در هر 6 ماه به مدت 90 روز میتوانید اقامت داشته باشید که بصورت یکبار دوبار و یا چند بار ورود صادر میشود.


: D ویزای شینگن نوع


ویزای شینگن نوع D هم ویزای بلندمدت است که معمولا تاجران و بازرگانان از آن استفاده می‌کنند تا بتوانند در طول سال چندین بار به شینگن وارد و از آن خارج شوند.

: ویزای سینگل شینگن


ویزای سینگل شینگن یا (single-entry) برای یکبار وارد شدن به یکی از کشورهای حوزه شینگن اعتبار دارد . و با خروج از کشوری که با ویزای سینگل وارد آن شده اید بدون در نظر گرفتن به اتمام رسیدن مدت زمان اعتبار ویزای سینگل ویزای مسافر منقضی خواهد شد بر روی برچسب ویزا نوشته ی (Number of Entries 1) نمایش دهنده ی ویزای سینگل است

:ویزا با قابلیت دوبار ورود


ویزای دوبار ورود شرایطی مشابه ویزای یکبار ورود را دارد ، تنها تفاوت این است که مسافر تا دوبار اجازه ی ورود به کشور مقصد را دارد . ویزای دوبار ورود تا تاریخ معینی قابل استفاده است .

:ویزا با قابلیت چند بار ورود


ویزای چند بار ورود : به ازای هر 6 ماه سال اعتبار آن 90 روز است که محدودیت زمانی آن حساب میشود . به محض ورود مسافر به هر یک از کشورهای ناحیه شینگن این 90 روز محاسبه میشود .ویزای شینگن , ویزای شینگن , ویزای شینگن فوری

شرایط اخذ ویزای شینگن
به طور کلی، هر کشوری که برای ورود مسافران خارجی به مرزهای خود ویزا تعیین می‌کند، به دنبال جذب مسافرانی هستند که در پرداخت هزینه های اقامت و استفاده از شرایط توریستی آن کشور، مشکلی نداشته باشند. اتحادیه اروپا هم برای گرفتن ویزای شینگن شرایطی تعیین کرده است. در صورتی که متقاضی این شرایط را نداشته باشد، درخواست ویزای شینگن ایشان ریجکت می‌شود.
شرایط گرفتن ویزای شینگن بدین صورت است:گردش حساب بالا و مناسب گردش حساب متقاضی ویزای شینگن، بیشتر از هرچیزی برای افسران ویزای شینگن اهمیت دارد. برای درخواست ویزای شنگن، شما باید گردش حساب ۶ ماه آخر حساب بانکی خود را ارائه کنید. گردش حساب به مبالغ ورودی به حساب و خروجی از حساب گفته می‌شود و افسران ویزا شنگن، میانگین مبالغ ورودی و خروجی شما را در ۶ ماه اخیر محاسبه می‌کنند و براساس آن برای اعطا و یا عدم اعطا ویزا تصمیم گیری می‌کنند.
مشخص کردن هدف سفر به منطقه شینگن: با مشخص کردن هدف سفرتان به منطقه شینگن، به افسر ویزا کمک می‌کنید که راحت تر برای اعطای ویزا به شما تصمیم گیری کند. اگر با هدف توریستی می‌خواهید به منظقه شینگن سفر کنید، می‌توانید یک برنامه سفری شامل جزئیات بازدید از کشور مورد نظر به مدارک خود اضافه کنید. تمکن مالی مناسب: تمکن مالی متقاضی ویزا شینگن، به افسران ویزای این کشور ثابت می‌کند که ایشان در پرداخت هزینه های اقامت و خرج های روزانه در این کشور، با مشکلی مواجه نخواهد شد و در پرداخت این هزینه ها، از شخص دیگری کمک نمی‌گیرد.

مراحل دریافت ویزای شینگن
مرحله اول :

باید بدانید به چه نوع ویزایی نیاز دارید. بسته به هدف شما از سفر به منطقه شینگن ویزاهای متفاوتی ارائه می‌شود.برای مثال: ویزای توریستی شینگن، ویزای تجاری یا ویزای کاری شینگن، ویزای فعالیت‌های ورزشی یا فرهنگی، ویزای رسمی، ویزای علمی، ویزای تحصیلی شینگن و ویزای ملاقات با خانواده یا دوستان. پس برای سرعت بخشیدن به روند کارتان اول از همه هدف از سفر و نوع ویزایی که می‌خواهید برای اخذ آن اقدام کنید را مشخص کنید.

مرحله دوم :

بعد از مشخص کردن کشور مقصد در دریافت ویزای شینگن باید از طریق کنسولگری یا سفارت کشور مقصد و یا مرکز ویزای وابسته به سفارت کشور مقصد برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید.اگر قصد سفر به بیش از دو کشور عضو پیمان شینگن را دارید باید درخواست خود را به سفارت کشوری که بیشتر روزهای سفرتان را در آنجا سپری میکنید ، ارایه دهید. و اگر تنها قصد سفر به یک کشور عضو شینگن را دارید باید از طریق سفارت یا مرکز ویزای آن کشور برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید . در صورتی که مدت اقامت شما در هر کشور برابر یا مشخص نیست . می‌توانید درخواست اخذ ویزای شینگن را به سفارت یا مرکز ویزای کشوری ارائه بدهید که مقصد اول‌تان است یعنی اولین کشور عضو شینگن که شما وارد آن خواهید شد.

مرحله سوم :

با توجه به زمان بر بودن فرایند اخذ ویزای شینگن از سفارت و یا کنسول گری ها باید برای اخذ ویزای شینگن در فرصت مناسبی اقدام کنید.طبیعتا هر چه زودتر برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید بهتر است . سه ماه قبل از شروع سفر بهترین و زودترین زمان برای ارایه درخواست ویزای شینگن است. 15 روز قبل از شروع سفر نیز دیرترین زمان برای درخواست ویزای شینگن است . توصیه میکنیم حداقل 3 هفته قبل از سفرتان برای اخذ ویزای شینگن اقدام کنید.

مرحله چهارم :

از سفارت کشوری که میخواهید به آن سفر کنید وقت سفارت برای اخذ ویزای شینگن را بگیرید. برخی سفارت ها شما را آنلاین و برخی دیگر شما را حضوری پذیرش میکنند.

مرحله پنجم :

بعد از طی کردن مراحل گفته شده باید آخرین فرم ارایه شده توسط سفارت را جهت درخواست ویزای شینگن تکمیل کنید. توجه داشته باشید که باید تمامی قسمت های فرم ویزای شینگن را با صداقت کامل پر کنید.

مرحله ششم :

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن عبارت اند از : اثبات محل اقامت ، اپلیکیشن (فرم) درخواست ویزا ، دو عدد عکس رنگی ، رزرو بلیط رفت و برگشت ، اثبات وجود ثبات مالی در طول مسافرت ، مدارک شناسایی ، پاسپورت معتبر ، بیمه سفر . سایر مدارک اضافی که هر یک از سفارت ها از متقاضیان میخواهند را باید از سفارت کشور مقصد بپرسید و ارایه دهید

مرحله هفتم :

وقت مصاحبه برای شما بعد از اخذ وقت سفارت کشور مقصد مشخص میشود . باید به سفارت مد نظرتان در تاریخ معین شده مراجعه کنید . باید مدارک لازم برای ویزای شینگن را به همراه داشته و به افسر کنسولی که با شما مصاحبه میکند تحویل دهید . از شما سوالاتی در خصوص هدفتان از سفر، محل اقامت شما در طول سفر و سایر جزییات پرسیده خواهد شد . و باید در نهایت صداقت ، پاسخ هایی که با پاسخ های فرمتان مطابقت دارد را ارایه دهید .

مرحله هشتم:

هنگام درخواست اخذ ویزای شینگن شما باید هزینه‌ لازم را پرداخت کنید. هزینه اخذ ویزا توسط کشورهای عضو شینگن تصویب شده است و غیر قابل تغییر است. این هزینه با توجه به سن و وضعیت فرد متقاضی متفاوت است.

مرحله اخر:

در آخر شما باید منتظر پاسخ درخواست اخذ ویزای شینگن خود بمانید. بررسی درخواست شما توسط سفارت معمولا ۱۵ روز طول می‌کشد البته با توجه به هر فرد این زمان متغیر است و ممکن است طولانی‌تر شود. نهایتا طی یک دوره ۱۵ تا ۳۰ روزه نتیجه درخواست شما اعلام خواهد شد.

با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای شینگن را اخذ کنیم.


هزینه ویزای شینگن

بسته به نوع درخواست، سن متقاضی و بعضی موارد دیگر هزینه ویزای شینگن متغیر است هزینه اخذ ویزای شینگن برای بزرگسالان در صورت ترانزیت و کوتاه مدت بودن 60 یورو و هزینه ی ویزای بلند مدت 90 یورو است. این هزینه برای کودکان بین ۶ تا ۱۲سال ۳۵ یورو است اعضای خانواده کسانی که ملیت کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند و دانشمندان و محققان ، دیپلمات های دارای پاسپورت رسمی باید مبلغ ۳۵ یورو پرداخت کنند هزینه ‌ای که برای دریافت ویزا می‌پردازید باید به صورت نقدی و به صورت ۲۰ یورویی، ۱۰ یورویی و ۵ یورویی پرداخت کنید که غیر قابل بازستانی است(در صورت رد درخواست غیر قابل استرداد است).

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن
صرف نظر از قوانین سفارت کشوری بطور کلی باید مدارک زیر را آماده داشته باشید :

: اصل گذرنامه فعلی و گذرنامه های قبلی   

شما باید گذرنامه های قبلی به همراه ویزای الصاق شده در آن را تحویل سفارت دهید همچنین گذرنامه باید حداقل تا شش ماه پس از تاریخ خروج از منطقه شینگن معتبر باشد

: مدارک شغلی   

مانند فیش حقوقی ، جواز کسب ، گواهی اشتغال به کار ...

: بیمه مسافرتی که نمایندهای معتبر در کشور مقصد داشته باشد   

حداقل پوشش بیمه مسافرتی باید کل مدت زمان اقامت در منطقه شینگن را باید پوشش دهد و حداقل باید 30 هزار یورو باشد .

: برگه تایید رزرو هتل (برای افرادی که دعوت نامه ندارند)   

میتوانید از خدمات مهرآراسیر برای رزرو واچر هتل استفاده کنید.

: فرم پر شده درخواست ویزای شینگن   

میتوانید از خدمات مهرآراسیر برای پر کردن این فرم استفاده کنید.

: دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵    

چهره شخص کاملا در آن مشخص باشد و همچنین عکس ها باید دارای پس زمینه سفید باشند و بین چهره شخص و عکس ایشان، نباید تفاوت فاحشی دیده شود.

: مدارک مربوط به تمکن مالی از قبیل گردش حساب و اسناد ملک    

تمکن مالی باید به یورو بیان شود و گردش حساب باید برای 3 ماهه اخیر باشد.

: بلیط رفت و برگشت هواپیما    

میتوانید از خدمات مهرآراسیر برای رزرو بلیط هواپیما استفاده کنید.

مزیت های ویزای شینگن    
با یکبار طی کردن مراحل دریافت ویزا از یک کشور عضو اتحادیه میتوانید به 26 کشور شینگن سفر کنید و به مدت 90 روز از جاذبه های این کشورها لذت ببرید
ویزای شینگن به پژوهشگران و دانشجویان اجازه میدهد تا به مدت 1 سال در این کشورها به یادگیری و پژوهش بپردازند .
برای عبور از کشور های محدوده شینگن باید ویزای ترانزیتی داشته باشید که دیگر نیازی به درخواست جداگانه ویزای شینگن برای عبور از کشورهای شینگن نیست.ویزای شینگن برای وضعیت های بحرانی مانند وضعیت‌های اضطراری پزشکی نیز صادر می‌شود.

با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای شینگن را اخذ کنیم.

ریجکتی ویزای شینگن    

اگر درخواست ‌تان ریجکت شده باشد، همراه پاسپورت نامه‌ای دریافت می‌کنید که دلیل رد شدن درخواست را توضیح می‌دهد.دلایل زیر از دلایل ریجکت شدن ویزای شینگن می باشد

 • افسر ویزای شینگن قانع به برگشت مسافر به کشور خود نشده است.
 • سوء سابقه در مواردی مانند مواد مخدر، تروریسم و … .
 • ارائه مدارک جعلی به سفارت
 • گذرنامه نامعتبر یا آسیب‌دیده
 • عدم توانایی پرداخت هزینه‌های اقامت در منطقه شینگن
 • بیمه ‌نامه مسافرتی نامعتبر

رفع ریجکتی ویزای شینگن    
بهترین کار این است که با مدارک کامل و معتبر بعد از 6 ماه دوباره اقدام کنید برای اقدام به اخذ ویزای شینگن برای بار دوم نامه با محتوای تاریخ ریجکتی ویزای قبلی و هدف سفر خود به منطقه شینگن و اثبات تصمیم اشتباه سفارت مبتنی بر ریجکتی خود را بنویسید
معمولا اگر دلیل رد درخواست مواردی مانند سوء سابقه نباشد، امکان قبول درخواست‌های بعدی وجود دارد. بهتر است برای انجام این کار از مهرآراسیر کمک بگیرید. داشتن سابقه دو مورد ریجکت، یک ویژگی منفی محسوب می‌شود که درخواست‌های آینده را دچار مشکل می‌کند..

اعتبار ویزای شینگن    
ویزای شینگن از ویزاهای کوتاه مدت بشمار میرود

با داشتن ویزای نوع A تنها می توانید، مدت کوتاهی در فرودگاه محدوده شینگن حضور داشته باشید
ویزای نوع B پنج روز اعتبار دارد.
و نوع C یا توریستی آن به مدت ۹۰ روز در هر شش ماه سال اعتبار دارد.

پیگیری ویزای شینگن    
پس از ارائه مدارک به سفارت ، مدتی طول میکشد تا مدارک بررسی شوند . و میتوانید وضعیت پرونده ی خود را با استفاده از کد رهگیری و شماره گذرنامه پیگیری کنید .

سوالات مصاحبه ویزای شینگن    
پس از تعیین وقت سفارت، شما باید به سفارت مورد نظر برای مصاحبه با افسر ویزای شینگن مراجعه کنید. در این مصاحبه سوالات متعددی از شما پرسیده می شود که شما باید با اعتماد بنفس کامل، پاسخ دهید. موارد زیر بعضی از مسائلی هستند که در زمان مصاحبه مطرح می‌شوند:

 • چه اطمینانی هست که به کشور خود بازمی گردید؟
 • اگر برای دوره‌های تحصیلی یا پژوهشی سفر می‌کنید، چطور با کالج مورد نظر آشنا شده‌اید؟
 • آیا فرزند دارید؟ چند ساله هستند و چه کار می‌کنند؟
 • با چه کسی سفر می‌کنید؟
 • وضعیت تاهل شما چگونه است و شغل همسرتان چیست؟
 • چرا به ویزای سه ماه نیاز دارید؟ آیا می‌توانید سفر خود را کوتاه‌تر کنید؟
 • چرا می خواهید به کشور ما سفر کنید؟
 • آیا دوست، فامیل یا آشنایی در محدوده شینگن دارید؟
 • آیا توانایی پرداخت هزینه ها در مدت زمانی که در کشور ما هستید را دارید؟

درخواست پناهندگی با ویزای شینگن    
پناهنده در تعریف صلیب سرخ کسی است که شرایط زندگی در کشور مادری خود را نداشته باشد پناهندگی با ویزای شینگن، بدین صورت است که شما پس از اخذ این ویزای شینگن به کشور مورد نظر وارد می‌شوید و به دولت آن کشور درخواست پناهندگی خود را با دلایل پناهنده شدن تان ارائه می‌کنید.حدود 78 درصد افرادی که به منطقه ی شینگن سفر میکنند مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر دارند.

سوالات رایج درخواست ویزای شینگن    

سن متقاضی ویزای شینگن، در اخذ ویزای شنگن تاثیر دارد؟   

افرادی که سن بیشتری دارند شانس بیشتری در اخذ ویزای شینگن نسبت به افرادی که سنشان کمتر است دارند.

کدام کشور بهتر از سایر کشورها ویزای شینگن صادر میکنند؟   

فقط دو کشور ایتالیا و یونان بهتر از دیگر کشور های منطقه شینگن با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی کشورمان به متقاضیان ایرانی ویزای شینگن ارائه می کنند.

برای خروج بدون برگشت چکار باید بکنیم؟   

علت اقامت تون رو باید توضیح بدید. اگر با هدف تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری می‌خواهید اقامت داشته باشید (که این روش‌های قانونی اقامت است) باید مدارک کامل به سفارت کشور مورد نظرتان ارائه کنید. اگر هم با نیت پناهندگی می‌خواهید اقامت داشته باشید، باید بگم که به دلیل ازدیاد پناهنده های ایرانی در کشور های منطقه شینگن، این کشور ها برای اعطای ویزای شینگن به شدت سختگیری می‌کنند و اگر شما ویزای شینگن هم بگیرید، با درخواست پناهندگی شما موافقت نمی‌شود..

با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای شینگن را اخذ کنیم.

نکات ویزای شینگن    
تمام مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن باید توسط دارالترجمه به انگلیسی ترجمه شود

داشتن ویزای شینگن همیشه لزوما به معنای ورود بدون مشکل به کشورهای شینگن نیست. برای مثال اگر ویزای خود را از کشور فرانسه دریافت کرده باشید، ماموران مرز ایتالیا می‌توانند از ورود شما به خاک ایتالیا جلوگیری کنند.

همیشه آماده پاسخ دادن به سوالاتی در مورد انگیزه سفر، مدت اقامت ... ماموران مرزی باشید.

توجه داشته باشید که ویزای شینگن یک ویزای توریستی و کاری است و نمی‌توان از آن برای اقامت های طولانی مدت استفاده کرد. همچنین لازم است قبل از اقدام به ارسال مدارک، با قوانین سفارتی که از طریق آن اقدام می کنید، آشنایی کامل داشته باشید.

برای افزایش شانس اخذ ویزای شینگن، بهتر است در قالب تورهای گروهی اقدام کنید. شانس ویزای شینگن در تور گروهی اروپا حدودا ۲۰% بیشتر از اقدام به صورت انفرادی می‌باشد.


: دسترسی سریع به دیگر خدمات ما

: وقت سفارت فوری


ویزای شینگن - فرانسه

فرانسه یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپاست که با دریافت ویزای شینگن میتوانید به آن سفر کنید.
تماس

ویزای شینگن - اتریش

اگر قصد سفر به اتریش را دارید با اخذ ویزای شینگن به 26 کشور دنیا از جمله اتریش سفر کنید.
تماس

ویزای شینگن - اسپانیا

ویزای توریستی (شینگن) , برای اقامت کوتاه‌ مدت به منظور تفریح یا بازدید مناسب می باشد.
تماس

ویزای کانادا

با اخذ ویزای کانادا به کشوری ایده آل برای اقامت و پیشرفت و ساختن آینده ای مطمئن برای فرزندانتان اقدام خواهید کرد
تماس

ویزای امارات

اگر قصد سرمایه گذاری دارید یا به دنبال جایی برای گذراندن تعطیلات خود هستید , با اخذ ویزای امارات به خواسته های تان برسید.
تماس

اخذ ویزای شینگن

کارشناسان ویزای شینگن در مهرآرا سیر تا پایان گرفتن ویزای شینگن و پس از آن همواره آماده ی برطرف کردن مشکلات احتمالی هستند.
تماس


اخذ ویزای شینگن فوری - فرانسه

 • اخذ ویزا
 • چیدمان مدارک
 • صدور بیمه نامه مسافرتی
 • وقت سفارت فرانسه
 • مشاوره ی رایگان
 • اخذ وقت سفارت و ویزای اسپانیا
 • اخذ وقت سفارت و ویزای اتریش
 • پر کردن فرم سفارت
 • رزرو هتل و بلیط
 • وقت سفارت

ویزای شینگن سندیست که با صدور آن به وسیله ی مقامات مربوطه برای اشخاصی که علاقمند به سفر یا بازدید از کشور های عضو شینگن هستند , این امکان را ایجاد می کند. برای بار اول قاعدتا به شما ویزای شینگن 14 روزه تعلق می گیرد. سعی کنید به هیچ عنوان بیشتر از موعد ویزای شینگن در کشور مقصد نمانید , زیرا برای درخواست بعدی با مشکلات جدی مواجه خواهید شد , اگر قصد دارید با دعوت نامه ویزای شینگن اخذ کنید , سعی کنید از شخصی با موقعیت اجتماعی خوب و یا شرکتی معتبر دعوت نامه دریافت کنید زیرا این در موفقیت شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

ویزای شینگن

ویزای
کانادا با ما تماس بگیرید
 • ويزاي مولتی پنجساله كانادا را با شرايط آسان و مطمئن بگيريد
ویزای شینگن
فرانسه با ما تماس بگیرید
 • ویزای شینگن
از جمله خدمات مهرآرا سیر ، اخذ ویزای شینگن می باشد. مسافرین محترم می توانند برای اخذ ویزای شینگن در کمترین زمان با مهرآرا سیر تماس بگیرند.
امروزه دیگر گرفتن وقت سفارت نیازی به مراجعه حضوری و قرار گرفتن در صف طولانی را ندارد , شما می توانید برای اخذ وقت سفارت از خدمات مهرآرا سیر استفاده کرده تا ما برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای شینگن را اخذ کنیم.
خدمات اخذ ویزای شینگن و کانادا با   visaseven

  ویزای شینگن

  اگر قصد دارید برای ویزای شینگن اقدام نمایید باید بدانید که ویزای شینگن با توجه به ماهیت سفرتان دارای اقسام متنوعی می باشد.

  ویزای کانادا

  کانادا که به سرزمین فرصت ها شهرت دارد , کشوری ایده آل برای اقامت و پیشرفت شما و ساختن آینده ای مطمئن برای فرزندان شماست.

  ویزای امارات

  اگر قصد سرمایه گذاری دارید یا به دنبال جایی برای گذراندن تعطیلات خود هستید , با اخذ ویزای امارات به خواسته های تان جامه ی عمل بپوشانید.