وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا فوری

وقت سفارت اسپانیا فوری

وقت سفارت اسپانیا فوریوقت سفارت فوری اسپانیا

برای اعلام وقت فوری سفارت اسپانیا نیاز هست که پس از تماس و اعلام تعداد نفرات و نسبت نفرات با هم از اولین وقت ممکن مطلع شوید که معمولا از 48 ساعت تا چند روز می باشد.

وقت سفارت فوری اسپانیا

هزینه پس از کانفرم وقت مصاحبه اسپانیا

مهرآرا سیر در راستای اعتماد سازی هزینه وقت سفارت اسپانیا را پس از کانفرم وقت دریافت می کند.

چگونه ویزای توریستی اسپانیا بگیریم؟

با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما وقت سفارت کشور اسپانیا را رزرو کنیم.

نکته مهمی که می بایست مسافران به آن دقت داشته باشند این است که حتما دو الی سه ماه قبل از تاریخ سفر خود برای گرفتن وقت سفارت اقدام نمایند تا برای گرفتن ویزا به مشکل زمانی برخورد نکنند.

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که در جنوب غربی قاره سبز قرار دارد و عضو پیمان شینگن است. بنابراین، ضرورت دارد تا گردشگرانی که قصد سفر و بازدید از جاذبه‌های اسپانیا را دارند، پیش از سفر به آنجا از طریق سفارت این کشور در تهران اقدام به دریافت ویزا کنند. اخذ ویزای شینگن با ما تماس بگیرید. 

سفارت اسپانیا کجاست؟

سفارت اسپانیا در ایران، در شهر تهران قرار دارد و در خیابان بلوار شهرزاد، خیابان کماسایی، کوچه اول شرقی، پلاک 10 واقع است.

وقت سفارت اسپانیا , وقت سفارت اسپانیا تضمینی , وقت سفارت اسپانیا فوری

مراحل دریافت وقت سفارت اسپانیا

تماس تلفنی با شماره 66511679 – 66511471 جهت بررسی امکان تعیین وقت سفارت اسپانیا در تاریخ مورد نظر برای کشور مدنظر شما

فرم مشاوره آنلاین

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

وقت سفارت اسپانیا

گرفتن ویزای اسپانیا نیازمند حضور در سفارت اسپانیا و انجام مصاحبه است. بنابراین وقت سفارت اسپانیا ، دغدغۀ کسانی است که قصد گرفتن ویزای اسپانیا یا ویزای فرانسه  یا اخذ ویزای ایتالیا را دارند. بسیاری از هموطنان عزیز به دلایل مختلف از جمله ادامه تحصیل و یا تجارت و اشتغال قصد دارند مدّت زمانی را در کشوری دیگر اقامت گزینند، امّا عدم آشنایی با روند دریافت ویزا باعث مشکلات فراوانی می‌شود.

توجه داشته باشید که با اخذ ویزای کانادا به کشوری ایده آل برای اقامت و پیشرفت و ساختن آینده ای مطمئن برای فرزندانتان اقدام خواهید کرد.

وقت سفارت اسپانیا

مشاوره در خصوص وقت سفارت اسپانیا

اگر نیاز به مشاوره در خصوص گرفتن وقت سفارت اسپانیا دارید , می توانید با مهرآرا سیر تماس بگیرید.

وقت سفارت اسپانیا فوری

اگر نیاز به وقت سفارت اسپانیا در سریع ترین زمان ممکن را دارید با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا برای شما وقت سفارت اسپانیا را رزرو کنیم.

وقت سفارت اسپانیا

برای اخذ وقت سفارت و بعد از آن گرفتن ویزای اسپانیا تکمیل کردن فرم درخواست و ارائه دادن آن همراه با سایر مدارک به سفارت الزامی می باشد .
فهرست
.
نیاز به مشاوره دارید؟