ویزای فرانسه

چگونگی اخذ ویزای فرانسه

پیش از اقدام برای اخذ ویزای فرانسه و همچنین اخذ ویزای ایتالیا باید مدت زمان سفر و نوع ویزا و هدف از سفر خود را مشخص کنید برای اخذ ویزای فرانسه میتوانید از دو طریق سفارت فرانسه و مرکز وی اف اس گلوبال اقدام کنید . که بزرگترین بخش امور مهاجرتی به وی اف اس گلوبال واگذار شده است .

از خدمات وی اف اس گلوبال

وقت سفارت ، ویزای کاری و خانوادگی ، ویزای تحصیلی و ویزای توریستی از خدمات ویزای فرانسه ی وی اف اس گلوبال میباشند.

از خدمات سفارت فرانسه

برخی از خدمات ویزای فرانسه مانند وقت سفارت فرانسه ، ویزای شخصی با همسر تابع فرانسه ، ویزای دیپلماتیک ، ویزای شینگن طولانی مدت ، ویزای خدمات ، چکاپ پزشکی در سفارت فرانسه انجام میشود.

فرم مشاوره آنلاین

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

فرانسه از سال 1997 میلادی به عضویت پیمان شینگن در آمده و از این رو، کلیه گردشگرانی که قصد سفر به این کشور را دارند ملزم به دریافت ویزای شینگن پیش از سفر هستند.
در سال‌های اخیر کشور فرانسه، همانند دیگر کشورهای حوزه شینگن ویزاهای توریستی خود را به‌صورت ویزاهای بلند مدت و کوتاه مدت به متقاضیان ورود به خاک کشور فرانسه ارائه می‌دهد.

یکی از اصلترین و مهمترین مقدماتی که برای سفر به فرانسه باید تدارک ببینید؛ اخذ وقت سفارت فرانسه و ویزای شینگن فرانسه است. اگر مایلید ویزای شینگن فرانسه را در کوتاه ترین زمان ممکن اخذ کنید با مهرآرا سیر تماس بگیرید.

ویزای شینگن فرانسه چیست؟

ویزای شینگن فرانسه، ویزای ورود به فرانسه و منطقه شینگن است. اگر قبلاً برای دریافت ویزای شینگن اقدام کرده باشید که حتماً می دانید منظور از منطقه شینگن چیست؛ در غیر این صورت لازم است قبل از پرداختن به بحث ویزای شینگن فرانسه، توضیحاتی در مورد منطقه شینگن ارائه دهیم.

ویزای شینگن فرانسه چیست؟

همانطور که گفتیم ویزای شینگن فرانسه، راه ورود به فرانسه و منطقه شینگن است که تحت عناوین متفاوتی مانند ویزای ترانزیت فرانسه، ویزای عبوری فرانسه، ویزای توریستی فرانسه و ویزای ملی فرانسه صادر می شود. هریک از انواع ویزای شینگن فرانسه، شرایط خاص خود را دارند و متفاوت از بقیه هستند. ویزای ترانزیت فرانسه، ویزای شینگن نوع A است که به موجب آن می توانید به فرانسه پرواز کنید و از فرودگاه فرانسه مسیر خود را به سمت کشوری خارج از منطقه شینگن تغییر دهید؛ یعنی حق اقامت در فرانسه یا حتی خروج از فرودگاه را نخواهید داشت.

اعتبار ویزای ترانزیت فرانسه سه ماه است. ویزای عبوری فرانسه، ویزای شینگن نوع B است که با دریافت آن می توانید به فرانسه پرواز کنید؛ از فرودگاه خارج شوید و از طریق خطوط حمل و نقل زمینی به کشوری خارج از منطقه شینگن بروید؛ یعنی حق اقامت در فرانسه را نخواهید داشت. اعتبار ویزای عبوری فرانسه نیز سه ماه است. ویزای توریستی فرانسه، ویزای شینگن نوع C است که به واسطه آن می توانید به فرانسه سفر کنید و برای یک مدت معین و البته کوتاه در این کشور اقامت داشته باشید. اعتبار ویزای توریستی فرانسه هم مانند ویزاهای ترانزیت و عبوری این کشور سه ماه است. ویزای ملی فرانسه، ویزای شینگن نوع D است که ویزایی بلند مدت می باشد و به موجب آن می توانید مدتی طولانی در فرانسه اقامت داشته باشید, حتی تحصیل و کار کنید.

شرایط اخذ ویزای فرانسه

سعی کنید برای اخذ ویزای شینگن فرانسه با آگاهی کامل اقدام کنید زیرا اخذ ویزای شینگن فرانسه نسبت به سایر کشور های شینگن سخت تر است . تا درخواست ویزای شینگن شما با ریجکتی روبرو نشود . شرایط اخذ ویزای شینگن فرانسه به صورت زیر است :

1.در صورت اقدام برای اخذ ویزای شینگن فرانسه برای اولین بار از طریق سفارت فرانسه اقدام نکنید !!! چون سفارت فرانسه درخواست برای اخذ اولین ویزای شینگن شما را ریجکت میکند .

2.برای اقدام خانوادگی برای اخذ ویزای شینگن همه ی اعضای خانواده باید حداقل یک ویزای شینگن در پاسپورت خود داشته باشند و اگر فقط سرپرست خانواده ویزای شینگن داشته باشد بنابراین فقط سرپرست خانواده ویزای شینگن را اخذ خواهد کرد و سایر اعضای خانواده ریجکت خواهند شد .

3.برای اخذ ویزای مولتی فرانسه باید از تاریخ اخذ آخرین ویزای شینگن شما حداکثر یکسال گذشته باشد.

4.برای اخذ ویزای شینگن فرانسه باید حساب بانکی متقاضی در3 ماه آخر گردش زیادی داشته باشد که منظور از گردش زیاد فقط تعداد تراکنشات است. باید تمکن مالی بین 70 میلیون تا 100 میلیون تومان برای هر نفر باشد . دقت کنید که گردش حساب مهم تر از تمکن مالی در اخذ ویزای فرانسه است .

نحوه دریافت ویزای فرانسه

انواع ویزای فرانسه

ویزای کاری ( Professional Purpose)

ویزای کاری فرانسه با توجه به موقعیت فرد (مدت زمان اقامت ، کارمند ، شغل فردی ) دارای شرایط متفاوتی است .
برای به انجام رساندن امور تبلیغاتی ، تخصصی ، شروع و یا مشارکت در فعالیتی به عنوان خویش فرما و یا برای مدتی معینی که در قرارداد ذکر شده است به کشور فرانسه برای انجام ماموریت و یا ارائه خدمات توسط کارفرما به کشور فرانسه فرستاده شوید استخدام که میتواند تحت عنوان قرارداد فصلی ، دوره حرفه ای و آموزشی برای سازمان و یا شرکتی باید نسبت به اخذ اینگونه ویزا از طریق کاری اقدام کنید .

ویزای توریستی فرانسه (Tourism/Private stay)

ابتدا باید برای اخذ ویزای توریستی فرانسه 1 تا 3 ماه قبل از تاریخ سفر خود باید اقدام کنید سپس وقت سفارت فرانسه را برای اخذ ویزای توریستی فرانسه تعیین کنید . پس از مراجعه به سفارت شما فقط انگشت نگاری میکنید و مدارک خود را تحویل میدهید و جواب ویزای توریستی فرانسه شما 21 روز کاری بعد به شما اعلام خواهد شد .

ویزای تحصیلی (Studies، training)

ویزای تحصیلی فرانسه مختص افرادی است که میخواهند در طرح های تحصیلی مشارکتی و یا تبادل دانشجو شرکت کنند و یا قصد ادامه ی تحصیل را دارند .
تقریبا تحصیل در همه ی دانشگاه های فرانسه مانند تحصیل در دانشگاه های آلمان رایگان بوده و اگر توانستید ویزای فرانسه ی خود و پذیرش تحصیلی خود را دریافت کنید میتوانید با پرداخت هزینه ای بین 175 تا 570 یورو در سال در کشور فرانسه تحصیل خود را ادامه دهید .
ویزای طولانی مدت تحصیلی فرانسه توسط سفارت فرانسه صادر میشود و دانشجو میتواند هم به زبان انگلیسی هم فرانسوی به تحصیل در دانشگاه های فرانسه بپردازد و علاوه بر آن دانشجو امکان کار در فرانسه را خواهد داشت.

معرفی دانشگاه های فرانسه جهت تحصیل

در لیست دانشگاه های فرانسه دانشگاه استراسبورگ یکی از موارد بسیار مشهور است. این دانشگاه در شهر استراسبورگ فرانسه واقع شده است و در دنیا مورد تایید محققان بزرگی است. دانشگاه استراسبورگ ترکیبی از سه دانشگاه لویی پاستور، مارک بلوچ و روبرت شومن است، از سال 2009 دانشگاه جدید راه اندازی شد.

دانشگاه استراسبورگ دومین دانشگاه برتر فرانسه محسوب می شود. دانشگاه پاریس رتبه اول را دارد. همه رشته های تحصیلی در دانشگاه استراسبورگ آموزش داده می شود و اوصل آموزش نیز مبتنی بر علم است. این دانشگاه در سیستم رتبه بندی QS رتبه 348 جهانی را کسب کرده است و همینطور در رتبه بندی شانگهای نیز در سال گذشته توانست بین رده 101 تا 150 قرار بگیرد و در لیست برترین دانشگاه های جهان قرار دارد.

دانشگاه استراسبورگ بیش از 51 هزار دانشجوی دارد و بزرگترین دانشگاه در فرانسه محسوب می شود. آمارها نشان می دهند که 20 درصد از دانشجویان این دانشگاه بین المللی هستند. در این دانشگاه 2400 عضو هیئت علمی فعالیت دارند و همینطور بیش از 3200 محقق و مهندس و تکنسین فعالیت می کنند.

دانشگاه استراسبورگ بیش از 51 هزار دانشجوی دارد و بزرگترین دانشگاه در فرانسه محسوب می شود. آمارها نشان می دهند که 20 درصد از دانشجویان این دانشگاه بین المللی هستند. در این دانشگاه 2400 عضو هیئت علمی فعالیت دارند و همینطور بیش از 3200 محقق و مهندس و تکنسین فعالیت می کنند.

ادامه مطلب در مورد بهترین دانشگا های فرانسه برای تحصل

ویزای ترانزیت یا گذر از فرانسه (Transit)

شما با ویزای ترانزیت فرانسه نمیتوانید به فرانسه و یا شهرهای آن سفر کنید .
ویزای ترانزیت فرانسه یک نوع ویزای کوتاه مدت است که برای اقامت موقت در منطقه بین المللی فرودگاه فرانسه صادر میشود.

ویزای شینگن ملی فرانسه- طولانی مدت (long-stay national visa)

اگر مایل هستید بیش از 90 روز در خاک کشور فرانسه اقامت داشته باشید شما باید وبزای شینگن طولانی مدت فرانسه (مولتی) را اخذ نمایید مدت زمان اعتبار ویزای شینگن مولتی شما بین 3 ماه تا 1 سل برایتان صادر میشود.
برای اخذ ویزای شینگن مولتی فرانسه باید از طریق سازمان prefecture اقدام کنید.

معرفی دانشگاه های فرانسه جهت تحصیل

نکاتی ضروری درباره ی درخواست ویزای فرانسه

اگر خانوادگی سفر می‌کنید، برای هر کدام از اعضا باید مجزا فرم ویزای فرانسه را پر کنید. باقی موارد این مدارک هم تا حد امکان برای هر نفر باید به صورت جداگانه تهیه بشود. تمام افراد بالای ۱۲ سال انگشت‌نگاری می‌شوند.از کلیه‌ی مدارک مورد نیاز برای ویزای فرانسه باید یک فتوکپی هم داشته باشید. اصل مدارک به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها برای بررسی نزد بخش ویزای سفارت فرانسه می‌ماند.

ویزای توریستی فرانسه مخصوص سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان است. اگر تصمیم به تحصیل یا کار در فرانسه دارید، این نوع ویزا مناسب نیست و باید برای ویزای تحصیلی فرانسه یا ویزای کار فرانسه اقدام کنید. اعتبار ویزای توریستی فرانسه بستگی به تصمیم سفارت فرانسه و نوع درخواست شما دارد. پس از صدور ویزای فرانسه، سفارت برچسب ویزا را در گذرنامه شما می‌چسباند. این برچسب شامل تمام اطلاعات اصلی ویزای فرانسه مانند تاریخ اعتبار و میزان دفعاتی که می‌توانید با آن سفر کنید، می‌شود.

نکاتی ضروری درباره ی درخواست ویزای فرانسه

مدارکی که باید در وقت ملاقات تعیین شده، علاوه بر فرم تکمیل شده درخواست ویزای فرانسه همراه داشته باشید، شامل موارد زیر است

نکاتی ضروری درباره ی درخواست ویزای فرانسه

1- شناسنامه ایرانی

2- گذرنامه

3- دو قطعه عکس رنگی

4- از صفحه‌های اول و دوم گذرنامه و همین طور باقی صفحاتی که در آن‌ها مهر ویزا خورده، کپی بگیرید.

5- اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی

6- مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی

7- ترجمه‌ی یک سند مالکیت، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی

8- بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد فرانسه

9- رزرو هتل در یک یا چند شهر فرانسه برای کل مدت اقامت

10- بیمه مسافرتی

[/vc_row]

فرم مشاوره آنلاین

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

فرم مشاوره آنلاین

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

[/vc_column]

زندگی در فرانسه

سال رسمی در فرانسه اول ژانویه و سال تحصیلی در سپتامبر آغاز می شود.
هفته کاری در فرانسه 35 ساعت است که ساعات کار برحسب نوع حرفه متغیر است. برای ادارات از 9 صبح الی 12 و از 14 لغایت 18 می باشد.
استراحت ناهار یعنی از ساعت 12 الی 2 بعدازظهر در فرانسه بسیار مرسوم بوده و معمولاً واحدهای بسیار معدودی از ظهر تا ساعت 2 باز هستند.
تعطیلات آخر هفته شامل شنبه و یکشنبه می باشد، هر چند دانش آموزان شنبه صبح به مدرسه می روند.
تعطیلات رسمی : در فرانسه 11 روز است، در صورتی که این ایام به عنوان مثال روز پنج شنبه باشد با توجه به تعطیلی شنبه می توان روز جمعه از بین التعطیلین استفاده کرد.

حمل و نقل در فرانسه

عملیات حمل و نقل در بسیاری از شهرستانهای فرانسه توسط اتوبوس و تراموا صورت می گیرد. شهرهای پاریس، مارسی، لیون، لیل و تولوز مترو دارند.
هواپیما به همه شهرهای فرانسه پرواز دارد و می توان بلیطهایی با قیمتهای بسیار مناسب را تهیه نمود.

مخابرات در فرانسه

فرانس تله کوم شرکتی دولتی است و مدیریت تلفن، تلکس،‌فاکس و اینترنت را بر عهده دارد.
بخش تلفن از سال 1998 خصوصی سازی و رقابتی شده است. غیر از فرانس تله کوم موسسات دیگری نیز اشتراکهای تلفنی برقرار می کنند: سژتل (شماره تلفن 7)، تله کوم (شماره تلفن 9). شرایط و قیمتهای اشتراک را با دقت توجه نمایید که در نهایت هزینه ها شما را غافلگیر نکند.
در فرانسه، شماره تلفن 10 رقمی است و دو عدد اول کد منطقه جغرافیایی مربوطه می باشد.
کد برقراری ارتباط تلفنی از فرانسه به خارج از این کشور 00 و پیش شماره کشور مورد نظر می باشد.
برای برقراری تماس از خارج با فرانسه باید پیش شماره 0033 و بعد شماره مورد نظر باحذف 0 اول را گرفت.
در اکثر معابر عمومی فرانسه کابین های تلفن سکه ای (که در حال برچیده شدن هستند) و همچنین کابین های تلفن کارتی وجود دارد. برای تهیه کارت تلفن می توان به پست ، ایستگاههای قطار و متروی پاریس مراجعه نمود. قیمت کارتهای تلفن 50 واحدی حدود هفت یورو می باشد. همچنین برای تماس با بعضی از کشورها می توان از کارتهای پیش خرید استفاده نمود.
اشتراک تلفن خانگی در فرانسه با مراجعه به دفتر فرانس تله کوم منطقه محل سکونت و ارایه درخواست انجام می شود. شما همچنین می توانید از تلفن استیجاری نیز استفاده نمایید. حق اشتراک (آبونمان) تلفن در سراسر فرانسه یکسان و 11 یورو در ماه می باشد.
روش ارتباطی دیگری در فرانسه به نام مینیتل وجود دارد که دستگاهی است اختصاصی در فرانسه و علیرغم ظهور اینترنت که در حال جایگزین شدن آن می باشد، هنوز مورد استفاده بسیاری از مردم می باشد. مینیتل دسترسی شخصی به بانکهای اطلاعاتی ، مراجعه به راهنمای تلفن فرانسه و راهنمای تلفن بعضی کشورها و خدمات متعدد دیگری را نظیر رزروهای مختلف ، اطلاعات کاربردی ، کاتالوگها و خرید از راه دور را ممکن می سازد. درخواست مینیتل همزمان با درخواست تلفن صورت می گیرد. که مدلهای مختلف رایگان و پرداختی را دارا می باشد.
در فرانسه سه موسسه بازار تلفن همراه را در اختیار دارند.

پست در فرانسه

تنها واحد خدمات رسانی پستی دولتی در فرانسه ، اداره ‌پست می باشد و نماد آن تصویر پرنده ای آبی در زمینه ای زرد می باشد. تعرفه های پستی بر مبنای مسیر، وزن و نحوه ارسال مرسولات محاسبه می شوند.
حدود 17000 دفتر پستی در سراسر فرانسه وجود دارد.
سیستم پستی فرانسه یکی از پیشرفته ترین و قدیمی ترین سیستم های پستی دنیا می باشد. اکثر امور اداری فرانسوی ها از طریق آن صورت می گیرد که از اتلاف وقت شهروندان در رفت و آمد شهری به نحو چشمگیری جلوگیری می کند به طوری که هر فرانسوی در هر هفته حداقل ۳ نامه دریافت می کند.

[/vc_row]

مشاوره ی ویزای فرانسه

 

 

اگر نیاز به مشاوره راجب گرفتن ویزای فرانسه دارید , می توانید با مهرآرا سیر تماس بگیرید.

ویزای فرانسه فوری

 

 

اخذ ویزای فرانسه در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مهرآرا سیر

ویزای فرانسه

 

 

جهت اطلاع از چگونگی اخذ ویزای فرانسه می توانید همواره با مهرآرا سیر تماس بگیرید.
اخذ وقت سفارت
پر کردن فرم سفارت
رزرو هتل و بلیط
وقت سفارت
اخذ ویزا
چیدمان مدارک
صدور بیمه نامه مسافرتی
مشاوره ی رایگان

ویزای فرانسه

از جمله خدمات مهرآرا سیر ، دریافت وقت سفارت فرانسه می باشد. مسافرین محترم می توانند برای اخذ وقت سفارت فرانسه در کمترین زمان با مهرآرا سیر تماس بگیرند.
امروزه دیگر گرفتن وقت سفارت نیازی به مراجعه حضوری و قرار گرفتن در صف طولانی را ندارد , شما می توانید برای اخذ وقت سفارت فرانسه از خدمات مهرآرا سیر استفاده کرده تا ما برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن وقت سفارت فرانسه را رزرو کنیم.

با اخذ ویزای کانادا به کشوری ایده آل برای اقامت و پیشرفت و ساختن آینده ای مطمئن برای فرزندانتان اقدام خواهید کرد.

خدمات اخذ ویزای شینگن و کانادا با   visaseven

ویزای فرانسه

متقاضیان ویزای فرانسه در جریان باشند که جهت اخذ ویزای فرانسه با داشتن ویزای شینگن می توانند اقدام به سفر نمایند ؛ بنابر قوانین وضع شده مسافران جهت مسافرت به کشورهای عضو اتحادیه شینگن می توانند با اخذ ویزای شینگن اقدام به مسافرت نمایند، جهت اخذ ویزای شینگن فرانسه در جریان باشید که می بایست در گام نخست نسبت به دریافت وقت سفارت فرانسه جهت مصاحبه اقدامات لازم رو انجام بدید.

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84-%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87′]

32 دیدگاه. سوال تازه ای بنویسید

 • سلام وقت بخیر همسرم ویزای توربستی فرانسه داره و سوالم اینکه آیا با ویزای توریستی در فرانسه میتونه تبدیل به ویزای دانشجویی بشه و بعد از مدتی منو فرزندم نیز به همسرم ملحق بشیم ممنونم

  پاسخ
  • سلام و خسته نباشین همسر شما باید از سفارت فرانسه در تهران اقدام به ویزای تحصیلی کند و بعد از اخذ ویزای تحصیلی تایپ D میتواند به فرانسه سفر و شما و فرزندتون را به عنوان همراه اقدام کند.

   پاسخ
 • فرزاد فرزایی
  1 خرداد 1400 15:34

  سلام خسته نباشید
  مدارک لازم برای ویزای توریستی فرانسه را میفرمایید.
  سپاسگذارم

  پاسخ
  • درود دوست عزیز
   مدارک لازم بستگی به شغل و حرفه متقاضی دارد
   اصل گذرنامه بالای ۶ماه تاریخ اعتبار
   دو قطعه عکس
   اصل شناسنامه به همراه ترجمه
   اصل و ترجمه مدارک کاری
   (پروانه کسب،آگهی تاسیس روزنامه شرکت، گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی سه ماه اخیر،بیمه تامین اجتماعی)
   رزرو هتل
   تیکت
   بیمه مسافرتی
   هزینه صندوق سفارت به یورو

   پاسخ
 • سلام خسته نباشین اگر بخوام ویزای فرانسه رو خانوادگی اقدام کنیم فقط سرپرست خانواده کافیه اپلیکیشن سفارت فرانسه رو پر کنه یا تک تک اعضا باید جداگانه فرم رو پرکنن؟ اخه تو فرم اسم همراهان هم سوال میشه

  پاسخ
 • سلام،من دعوتنامه دیدار از بستگان از فرانسه دارم ولی تا بحال ویزای شینگن نگرفتم آیا با توجه به اینکه مدارک کاری و بانکیم اکی هستش درصد ویزا شدنم چقدر است؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   1 خرداد 1400 20:42

   سلام، با داشتن دعوتنامه، شانس ویزا شدن رو دارید. البته باید شرایطتون بررسی بشه. مدارک شغلی و مالی شما و همینطور اعتبار شخص دعوت کننده در کشور فرانسه و نسبت شما با دعوت کننده مهم هستش باید بررسی بشه تا ببینیم شانس ویزا شدنتون چقدر هست.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر و خسته نباشین عرض میکنم به تیم مهرآرا سیر غرب🙏
  آیا تبدیل ویزای مالتیپل توریستی فرانسه به کاری امکانپذیر هست؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   1 خرداد 1400 20:54

   سلام؛ خیر دوست عزیز امکان تبدیل ویزای مالتیپل توریستی فرانسه به ویزای کاری فرانسه وجود نداره

   پاسخ
  • با سلام یکی از بستگان بنده با گذشت 6 ماه، هنوز ویزای فرانسشون نیومده، الان دچار تردید شدم ایا گرفتن ویزای تحصیلی در فرانسه هم انقدر ریسک داره؟

   پاسخ
   • مدیر سایت
    1 تیر 1400 18:08

    سلام
    سفارت فرانسه ۱۵روز بعد از تحویل مدارک ،بررسی و نتیجه رو اعلام میکنه ،۶ماه جواب ویزای فرانسه طول نمیکشه و اینکه ویزای تحصیلی فرانسه اگه مدارکتون کامل باشه و زبانتون هم در سطح A2 باشه و رزومه و انگیزه نامه تون اکی باشه هیچ مشکلی نداره.

    پاسخ
   • سلاو ودرود بر شما . برای ارسال ویزای توریستی از سمت هم بستگان و خیشاوندان چگونه انجام میشود . در فرانسه به کجا مراجعه بکند و چه مدارکی باید داشته باشد …
    چند روز طول میکشد و اینکه اگر آماده شود واجب هست که من به سفارت مراجعه بکنم

    پاسخ
    • برای اخذ ویزای توریستی از طریق دعوتنامه ،بستگان شما در فرانسه به شهرداری محل زندگیشون مراجعه میکنن و با در دست داشتن مدارک محل زندگی و مدارک کاری و بانکی اقدام به اخذ دعوتنامه برای شما میکنن و شما نیز مدارک کاری پرینت سه ماهه حساب و با در دست داشتن دعوتنامه به سفارت مراجعه میکنین

     پاسخ
    • مدیر سایت
     22 فروردین 1402 15:05

     سلام
     بستگان شما در فرانسه به شهرداری محل زندگیش با مدارک کاری و ملکی مراجعه میکنن و درخواست دعوتنامه میکنن و برای اخذ ویزای فرانسه با همکاران ما در مهرآرا سیر تماس بگیرین

     پاسخ
 • سلام
  وقت بخیر
  من خودم ویزای مولتی فرانسه دارم .برای خانواده اقدام کردم ریجکت شدن .ایا راهی هست که تضمینی برای خانواده ویزا گرفت

  پاسخ
  • متاسفانه سفارت فرانسه برای ویزا اولیا ویزا نمیده شانستون رو از ایتالیا امتحان کنید

   پاسخ
 • اگر ویزای شینگن ایتالیا بگیریم ، می تونیم به صورت مستقیم به فرانسه سفر کنیم ؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   2 خرداد 1401 17:24

   سلام وقت بخیر

   بله میتونین

   پاسخ
  • مدیر سایت
   29 دی 1401 23:34

   درود همراه گرامی
   بهتره که اولین ورودتون فرانسه باشه

   پاسخ
   • سلام.وقت بخیر
    بنده سال ۱۳۹۴ ویزای یک ماهه دیدار آلمان گرفتم آیا الان شانسی برای ویزای توریستی فرانسه بدون دعوتنامه دارم؟ خانم مجرد کارمند دولتی و با ۲۰ سال سابقه کار و بیمه همچنین تمکن مالی خیلی خوب هستم
    ممنون از پاسخگویی شما

    پاسخ
    • مدیر سایت
     1 خرداد 1402 18:08

     سلام وقت بخیر
     برای سفارت فرانسه بیشتر ویزای پنج سال اخیر مهم هستش و اینکه شما سال ۹۴از سفارت آلمان ویزا گرفتین احتمال ویزا نشدنتون هستش ولی از طریق تور از آژانس مهرآرا سیر با ضمانت نامه بازگشت از سفر اقدام کنید مطمعنا ویزا خواهی شد
     برای اطلاعات بیشتر با همکارامون در مهرآرا سیر تماس بگیرید
     021-66511471

     پاسخ
  • مدیر سایت
   22 فروردین 1402 15:08

   سلام بهتره که از کشوری که ویزا گرفتین به هم کشور ورود داشته باشین

   پاسخ
 • I wana come to iran as a tourist from Canada.what’s the process please

  پاسخ
 • سلام.وقت بخیر .
  در مورد میشه راهنمایی بفرمایید؟

  پاسخ
 • سلام چجوری میتونم از طریق تمکن مالی برای اخذ اقامت فرانسه اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   22 فروردین 1402 14:59

   سلام دوست عزیز ٫ برای اخذ ویزای تمکن مالی اول باید از طریق ایمیل وقت سفارت بگیرین و مدارک لازم را تهیه کنین و همه مدارک لازم به زبان انگلیسی و یا فرانسه ترجمه شده باشه و اینکه برای دریافت اقامت خود حمایتی فرانسه باید درآمد مالی و مانده حسابتون را برای سفارت ثابت کنین که در فرانسه کار ونخواهین کرد

   پاسخ
 • با سلام
  ویزای توریستی فرانسه چه مدارکی لاززم دارد و هزینه تور فرانسه چقدر میباشد؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   22 فروردین 1402 15:00

   سلام دوست عزیز
   مدارک لازم برای ویزای فرانسه :مدارک کاری و تمکن و کردش حساب بانکی سه ماهه و شناسنامه و دو قطعه عکس و پاسپورت

   پاسخ
 • حسن امیدی
  27 آبان 1402 18:32

  سلام و عرض ادب
  برای اخذ ویزای فرانسه چه مدارکی نیاز است و مدت زمان ویزای فرانسه چقدر است

  پاسخ
  • مدیر سایت
   27 آبان 1402 18:39

   سلام دوست عزیز
   مدارک لازم برای اخذ ویزای فرانسه به شرح ذبل است:
   مدارک کاری گردش حساب سه ماهه بانکی و تمکن مالی
   ترجمه شناسنامه
   بیمه مسافرتی
   رزرو هتل
   بلیط هواپیما
   دو قطعه عکس
   فرم سفارت

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
.
نیاز به مشاوره دارید؟