ویزای ایتالیا

 

 

چگونه ویزای شینگن ایتالیا را اخذ کنیم؟

کشور ایتالیا یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن است و در جنوب قاره اروپا قرار دارد و تمامی مسافرینی که قصد رفتن به کشور ایتالیا را دارند ، باید حتما ویزای این کشور را دریافت کنند. ویزای توریستی شینگن ایتالیا برای افرادی صادر می شود که به هدف گردش و بازدید از جاذبه های زیبای گردشگری کشور ایتالیا ، قصد اقامت چند روزه و سه ماهه را در ایتالیا دارند. شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مهرآرا سیر غرب برای افرادی که زمان کافی برای دریافت وقت سفارت ایتالیا و همچنین ارائه مدارک خود به سفارت خانه را ندارد ، این امکان را فراهم آورده تا تمامی مسافرین بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن ، موفق به اخذ وقت سفارت و ویزای کشور ایتالیا شوند. اخذ ویزای شینگن خود را به ما بسپارید. 

چگونه ویزای شینگن ایتالیا را اخذ کنیم؟برای ارائه‌ مدارک احتیاج به وقت ملاقات و انجام مصاحبه از بخش ویزا سفارت ایتالیا دارید که باید با در دست داشتن اصل گذرنامه و به‌صورت حضوری برای دریافت وقت ملاقات اقدام کنید. بررسی اولیه‌ مدارک معمولا از سه هفته تا یک ماه طول می‌کشد و ممکن است پاسخ قطعی سفارت ایتالیا نسبت به درخواست متقاضی چند هفته‌ای هم بیشتر زمان ببرد.

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای ایتالیا :

اصل گذرنامه معتبر با 6 ماه اعتبار از تاریخ حرکت تور ( امضا شده)

اصل گذرنامه باطل شده ( در صورت وجود)

تکمیل فرم مشخصات فردی ( به طور کامل )

فتوکپی از صفحه مشخصات گذرنامه و ویزاهای سه سال گذشته از جمله ویزاهای شینگن

تکمیل فرم مشخصات فردی ( به طور کامل )

ترجمه انگلیسی شناسنامه از تمام صفحات برای اخذ ویزای ایتالیا الزامی است

ارائه ی ضمانت بازگشت نیز الزامی است

ارئه ترجمه انگلیسی رضایت نامه محضری پدر و مادر جهت سفر فرزندان زیر 18 سال با مهر تایید دادگستری و وزارت امور خارجه

ارائه اصل و کپی رزرو هتل برای برنامه سفر به ایتالیا

ارائه اصل و کپی بلیط یا رزرو بلیط هواپیما

ارائه ترجمه انگلیسی سند مالکیت به نام مسافر ( شامل تمامی صفحات )

ارائه پرینت انگلیسی حساب جاری بانکی 3 ماه گذشته با مهر و امضا ( توسط بانک مربوطه )

برای افراد محصل ، ارائه ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به تحصیل و برای اساتید حکم کارگزینی و اشتغال به کار هنگام ارائه درخواست ویزای ایتالیا الزامی است

برای افراد بازنشسته ترجمه حکم بازنشستگی و کارت بازنشستگی و آخرین فیش حقوقی الزامی می باشد

6 قطعه عکس رنگی زمینه سفید 4.5 * 3.5

مدارک لازم جهت اخذ ویزای ایتالیا
آشنایی با کشور ایتالیا

با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای ایتالیا را رزرو کنیم.

با اخذ ویزای کانادا به کشوری ایده آل برای اقامت و پیشرفت و ساختن آینده ای مطمئن برای فرزندانتان اقدام خواهید کرد.

نکته مهمی که می بایست مسافران به آن دقت داشته باشند این است که حتما دو الی سه ماه قبل از تاریخ سفر خود برای گرفتن وقت سفارت اقدام نمایند تا برای گرفتن ویزا به مشکل زمانی برخورد نکنند.

کشور ایتالیا در جنوب قاره اروپا قرار دارد. مساحت کشور ایتالیا حدوداً برابر با یک پنجم کشور ایران می باشد و برابر با ۳۰۱/۳۳۳ کیلومتر مربع می باشد. ۲۹۴/۰۲۹ کیلوتر مربع ایتالیا را خشکی و ۷/۲۱۰ کیلومتر مربع را آب و ۶۰۰/۷ کیلومتر را ساحل ها تشکیل داده اند. ایتالیا از شبه‌ جزیره ایتالیا (Italian Peninsula) , جزیره سیسیل (Sicily) و جزیره ساردِنی (Sardinia) در دریای مدیترانه (Mediterranean Sea) تشکیل شده‌ است. ایتالیا جزو هشت کشور برتر صنعتی جهان می باشد که کشوری توسعه یافته به حساب می آید.

فرم مشاوره آنلاین

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

واحد پول و زبان رسمی کشور ایتالیا

 

واحد پول ایتالیا یورو (Euro) و زبان رسمی آن ایتالیایی (Italian) است که زبان اکثر مردم کشور ایتالیا می باشد و به زبان ایتالیایی (Italian Language) سخن می گویند. بیشتر مردم ایتالیا رومی تبار (Romance languages) هستند و زبان‌ های رایج در ایتالیا هم تقریبا همگی زیر شاخه‌ هایی از زبان رومی محسوب می شوند.

واحد پول و زبان رسمی کشور ایتالیا

 برای مشاوره با کارشناسان مهرآراسیر اینجا کلیک کنید

جمعیت کشور ایتالیا

جمعیت ایتالیا شصت میلیون و ششصد هزار نفر است , شهر های رم، فلورانس و ونیز از جمله مقصدهایی می باشند که برنامه هر شخصی در مسافرت به شبه جزیره ایتالیا را تشکیل می‌دهد. نقشه کشور ایتالیا شکلی شبیه به “چکمه” دارد و این خود بسیار جالب است.

 

آب و هوای ایتالیا

آب و هوای ایتالیا معتدل فصلی می باشد و آب‌ و هوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌ های داخلی تفاوت بسیار زیادی دارد.


آب و هوای ایتالیا

فرم مشاوره آنلاین

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

نکته

کلیه مدارک لازم جهت اخذ ویزای ایتالیا باید به صورت کاغذی آماده شده باشد و توسط فرد متقاضی به مامور باجه در هنگام ارائه درخواست، تحویل داده شود. لذا هیچ یک از مدارکی که در هنگام ارسال درخواست ویزای ایتالیا، به صورت الکترونیکی و در ضمیمه ایمیل به کنسولگری ارسال شوند، مورد بررسی قرار نخواهند گرفت. از این روی بنابر دلایل فنی از متقاضیان ویزای ایتالیا باید فقط درخواست تعیین ویزای ایتالیا را به این اداره ایمیل نموده و از ضمیمه کردن هرگونه فایل دیگری جدا خودداری کنند. چنانچه ایمیل‌های درخواست ویزای ایتالیا حاوی فایل‌های ضمیمه (به غیر از دعوت‌نامه شرکت دعوت‌کننده) به منظور پشتیبانی درخواست به صورت ایمیلی ارسال شوند، بلافاصله و بی‌آنکه مورد مطالعه قرار گیرند، حذف خواهند شد.

آب و هوای ایتالیا

مشاوره در خصوص ویزای ایتالیا

 

 

اگر نیاز به مشاوره در خصوص گرفتن ویزای ایتالیا دارید , می توانید با مهرآرا سیر تماس بگیرید.

ویزای ایتالیا فوری

 

 

اگر نیاز به ویزای ایتالیا در سریع ترین زمان ممکن را دارید با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا برای اخذ ویزای ایتالیا شما اقدام کنیم.

ویزای شینگن ایتالیا

 

برای اخذ وقت سفارت ایتالیا و بعد از آن گرفتن ویزای ایتالیا تکمیل کردن فرم درخواست و ارائه دادن آن همراه با سایر مدارک به سفارت الزامی می باشد .

ایتالیا با نام رسمی جمهوری ایتالیا , کشوری در اروپای جنوبی است که در کنار یونان مهد پیدایش تمدن فرهنگ غربی بوده است.این کشور از شمال با فرانسه , اتریش و سویس و تا جنوب مانند شبه جزیره کشیده شده است.جمعیت ایتالیا 60 میلیون نفر و ششمین کشور پر جمعیت اروپا می باشد , پایتخت این کشور رم می باشد.

آژانس هواپیمایی مهرآرا سیر غرب، متخصص اخذ ویزای ایتالیا با کمترین قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن، در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

از جمله خدمات مهرآرا سیر ، دریافت وقت سفارت ایتالیا می باشد. مسافرین محترم می توانند برای اخذ ویزای ایتالیا و همچنین اخذ ویزای فرانسه در کمترین زمان با مهرآرا سیر تماس بگیرند.
امروزه دیگر گرفتن وقت سفارت نیازی به مراجعه حضوری و قرار گرفتن در صف طولانی را ندارد , شما می توانید برای اخذ وقت سفارت ایتالیا از خدمات مهرآرا سیر استفاده کرده تا ما برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن وقت سفارت را رزرو کنیم. 
خدمات اخذ ویزای شینگن و کانادا با   visaseven

ویزای ایتالیا

متقاضیان ویزای ایتالیا در جریان باشند که جهت سفر به کشور ایتالیا با داشتن ویزای شینگن می توانند اقدام به سفر نمایند ؛ بنابر قوانین وضع شده مسافران جهت مسافرت به کشورهای عضو اتحادیه شینگن می توانند با اخذ ویزای شینگن اقدام به مسافرت نمایند، جهت اخذ ویزای شینگن ایتالیا در جریان باشید که می بایست در گام نخست نسبت به دریافت وقت سفارت ایتالیا جهت مصاحبه اقدامات لازم رو انجام بدید.

 

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7′]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
.
نیاز به مشاوره دارید؟