وقت سفارت فرانسه فوری

قبل از گرفتن تصمیم نهایی در مورد سفر خود، درباره شرایط گرفتن وقت سفارت و اخذ وقت سفارت کشورهای مختلف با مشاوران ما تماس گرفته و پس از کسب اطلاع کامل از شرایط مورد نیاز هر سفارت، تصمیم بگیرید که چه موقع سفر کنید.
با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما وقت سفارت کشور فرانسه را رزرو کنیم.
نکته مهمی که می بایست مسافران به آن دقت داشته باشند این است که حتما دو الی سه ماه قبل از تاریخ سفر خود برای گرفتن وقت سفارت اقدام نمایند تا برای گرفتن ویزا به مشکل زمانی برخورد نکنند.

سفر به فرانسه نیازمند دریافت ویزای فرانسه است. برای دریافت ویزای این کشور باید مدارک خود را آماده کنید و پس از گرفتن وقت سفارت فرانسه از طریق شرکت VFS، مدارک خود را به ترتیبی که سفارت فرانسه مشخص کرده، به مهرآرا سیر تحویل دهید. برای آشنایی بیشتر با مدارک، نحوه گرفتن وقت سفارت، دریافت ویزا و مسیر دسترسی به این سفارت در ادامه همراه مهرآرا سیر باشید. با اخذ ویزای کانادا به کشوری ایده آل برای اقامت و پیشرفت و ساختن آینده ای مطمئن برای فرزندانتان اقدام خواهید کرد.

اخذ وقت سفارت فرانسه

باید متقاضیان برای تعیین وقت سفارت فرانسه به سایت وی اف اس گلوبال مراجعه نمایند. نحوه ی کار با سایت اینگونه است که پس از ورود به سایت مبدا ایران و مقصد فرانسه را انتخاب میکنید ، سپس وقت سفارت خود را تعیین میکنید و سپس به آدرس ایمیل تعیین شده باید درخواست خود را ارسال کنید . وقت سفارت برای شما پس از یک یا دو روز مشخص میشود.

مدارک مورد نیاز جهت تعیین وقت سفارت فرانسه

شما نیازمند مدارک زیر برای حضور در مرکز وی اف اس و یا سفارت فرانسه هستید :

فرم درخواست ویزای فرانسه همراه با تاریخ و امضا تکمیل شده باشد
پاسپورت با حداقل دو صفحه خالی و با حد اقل سه ماه اعتبار از زمان برگشت از فرانسه
رزرو بلیط رفت و برگشت
مدارک و اسناد سکونت مثل هتل و یا دعوتنامه ای برای سکونت در کل مدت ویزا
گواهی شغلی دارای تاییدیه از کارفرما نظیر قرارداد استخدام، مرخصی
پرینت نامه تایید شده ی تعیین وقت سفارت
2 عکس بیومتریک قطع پاسپورت
شرح کتبی کامل مهاجرت یا هدف از سفر به انگلیسی
ارائه بیمه نامه سلامت برای کل مدت ویزا با ذکر کشورهای تحت پوشش
پرینت بانکی، فیش حقوقی،رسید مالیاتی، سند ملکی، حساب پس انداز، جواز و دیگر اسناد تمکن مالی
رسید پرداخت هزینه خدمات سفارت فرانسه

سفارت فرانسه کجاست؟

سفارت فرانسه در ایران، در شهر تهران قرار دارد و در خیابان نوفل لوشاتو واقع است.

وقت مصاحبه از سفارت فرانسه

متقاضیان و مسافران به فرانسه میبایست جهت اخذ ویزای فرانسه، اقدام به گرفتن وقت سفارت فرانسه نمایند. به همین منظور مسافرین قبل از مراجعه به سفارت میبایست از طریق سایت سفارت فرانسه وقت خود را رزرو کنند. تعیین سیستم نوبت دهی سفارت فرانسه (وقت سفارت فرانسه) اکنون به صورت آنلاین صورت میگیرد، به این صورت که متقاضیان با ثبت نام در سایت سفارت میتوانند با مراجعه به تقویم مربوط به وقت های توریستی تاریخ مورد نظر خود جهت مراجعه به سفارت فرانسه را مشخص کنند. به طور معمول وقت های موجود در سایت سفارت برای یک تا سه هفته آینده باز میشوند. اما به علت درخواست های بالا و حجم بالای متقاضیان معمولا تمام وقت های سفارت پر میباشد و شما باید منتظر باز شدن وقت جدید بمانید و چون سفارت وقت های جدید رو ممکن است هر زمانی بر روی سایت قراردهد ممکن است روند گرفتن وقت برای شما به طول بینجامد , بنابراین با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما وقت سفارت را رزرو کنیم

دریافت وقت سفارت فرانسه

دریافت وقت سفارت فرانسه

برای مشاوره با کارشناسان مهرآراسیر اینجا کلیک کنید

آشنایی با فرانسه

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه (به فرانسوی: République française) یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد که دارای منطقه ها و قلمروهای ماورابحار متعددی نیز هست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش). به دلیل شکل نقشهٔ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ ضلعی) را داده‌اند.

بر اساس مساحت، فرانسه بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا به‌شمار می‌آید. جمعیت فرانسه در حال عبور از مرز ۶۷ میلیون نفر است که با این رقم، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد. مرکز فرانسه، شهر پاریس است. پاریس بزرگ‌ترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه است. قانون اساسی فرانسه بر اساس یک همه پرسی در ۴ اکتبر ۱۹۵۸ به رسمیت رسیده است. این قانون تأکید بر ایجاد کشوری سکولار و دموکرات دارد که مردم در آن، حق حاکمیت را ایجاد می‌کنند. اعلامیۀ حقوق انسان و شهروند که در انقلاب فرانسه تدوین شد و در نوع خود یکی از اولین سندهای تاریخی در این زمینه به شمار می‌آید، به نوعی بیانگر عقاید این کشور است.

آشنایی با فرانسه

اقتصاد در فرانسه

فرانسه در مسیر رشد و توسعه اقتصادی قرار گرفته است. براساس پیش‌ بینی‌های مختلف در سال ۲۰۱۸، اقتصاد فرانسه بسیار پررونق‌تر از گذشته پیش خواهد رفت. بر اساس آمار مختلفی که اعلام شده است، از پایان سال ۲۰۱۶ میلادی به بعد رشد اقتصادی فرانسه در هر ۳ ماهه سال، نرخ ثابت ۰/۵درصدی داشته است.

اقتصاد فرانسه ششمین اقتصاد بزرگ جهان با آمار اسمی و نهمین اقتصاد جهان بر اساس برابری قدرت خرید است.

تولید ناخالص داخلی این کشور در سال 2006 میلادی 902/1تریلیون دلار بود. 75/27 میلیون نفر در این کشور شاغل هستند. از این تعداد 5/71درصد در بخش خدمات، 4/24 درصد در بخش صنعت و 1/4درصد در بخش کشاورزی مشغول کارند.

نرخ بیکاری در فرانسه 7/8 درصد است و 2/6 درصد از مردم آن (آمارهای سال 2004) زیر خط فقر زندگی می‌کنند. نرخ تورم در این کشور 7/1 درصد است.

از جمله مهم‌ترین صنایع فرانسه می‌‌توان به صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، شیمیایی، وسایل نقلیه، مواد غذایی ، منسوجات و البسه، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، پتروشیمی، الکتریکی، اتمی و جنگ‌افزار اشاره کرد.

اقتصاد در فرانسه

برای مشاوره با کارشناسان مهرآراسیر اینجا کلیک کنید

فرانسه را بهتر بشناسیم

فرانسه در غرب اروپا واقع شده و پایتخت آن شهر پاریس می باشد. این کشور ، کشوری فرهنگی و هنری بوده و دارای ادبیات ، موسیقی و تئاتر غنی و مشهور در سراسر جهان می باشد. خیلی از دانشجویان به ویژه در رشته های هنری این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند.

فرم مشاوره آنلاین

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

وضعیت اقتصاد فرانسه در سال های آینده

به گزارش صندوق جهانی پول، سال ۲۰۱۸ میلادی توام با رشد و تقویت فعالیت‌های اقتصادی خواهد بود. آنچه دولت‌ها باید انجام بدهند، کاهش نرخ بهره بانکی و کاهش مالیات‌ها است. دولت فرانسه پیش‌بینی می‌کند که تولید ناخالص داخلی در سال آینده به میزان ۱/۷ درصد برسد. این رقم از تولید ناخالص داخلی به خاطر ذخیره ۲۰ میلیارد یورویی فرانسه در سال ۲۰۱۷ ممکن شده است. دولت فرانسه برای رسیدگی به وعده‌های اقتصادی خود و بهبود روابط بین‌المللی نیازمند ارائه چشم‌انداز و استراتژی‌هایی کاملا واضح در میان مدت است.

یکی دیگر از اقدامات لازم دولت فرانسه برای رسیدن به اهداف اقتصادی مثبت و توسعه اقتصاد در سال آتی، کاهش مخارج در بخش‌های دولتی و وزارتخانه‌ها در میان مدت یعنی دوره‌ای ۵ ساله است. کارشناسان یکی از دلایل توسعه اقتصاد فرانسه و به طور کلی اروپا در سال ۲۰۱۸ را گسترش بخش سرمایه‌گذاری خصوصی و رونق نسبی بخش مسکن در اقتصاد می‌دانند. در حال حاضر برنامه‌های اقتصادی تدوین و طرح شده برای پیش‌برد اهداف استراتژيک اقتصادی متمرکز بر اهداف میان‌مدت است.

آب‌ و هوای فرانسه

فرانسه آب‌ و هوایی چهارفصل دارد و حتی شهر به شهر نیز شرایط آب‌وهوایی آن تغییر می‌کند. اگر قصد سفر به پاریس دارید باید بدانید که در پاریس هیچ وقت هوا خیلی سرد نمی‌شود و بارش برف هم بسیار کم است. بخش‌ های شمالی و شمال شرقی فرانسه دارای آب‌ و هوای معتدل است. بخش‌ های جنوبی نیز آب‌ و هوای مدیترانه‌ای دارند. بخش‌های غربی فرانسه دارای اقلیم اقیانوسی است که یعنی این مناطق دارای میزان بارش بالایی بوده و زمستان‌هایی معتدل و تابستان‌هایی گرم را تجربه می‌کنند. سایر مناطق نیز معمولاً از تابستان‌هایی گرم و گاهی طوفانی و زمستان‌هایی سرد برخوردارند.

جاذبه‌ های گردشگری فرانسه

پاریس، کناره‌های رود سِن
کناره‌های این رود بزرگ در فرانسه، نمایانگر پاریس در گذر زمان است، سیر تاریخی تکامل شهر پاریس از لوور گرفته تا برج ایفل، از میدان کُنکورد تا قصربزرگ و قصر کوچک , در اینجا شاهکارهای قدیم معماری همچون کلیسای جامع نوتردام و کلیسای کوچک مقدس، در کنار میدان‌ ها و بلوارهای مدرن «بارون هاوسمن » به چشم می‌خورد.

برج ایفل
برج ایفل برای بزرگداشت صدمین سالگرد انقلاب فرانسه ساخته شده است. نام سازنده این بنا گوستاو ایفل بود و به همین دلیل نام ایفل را بر آن نهاده اند. برج ایفل، یکی از عجایب هفت گانه دنیاست و نه تنها به عنوان نماد شهر پاریس، بلکه به عنوان یکی از برج های مشهور و قابل تامل دنیا شهرت دارد.

موزه لوور
موزه لوور در سال 1739 میلادی تاسیس شده است و یکی از پر بازدید ترین موزه‌های فرهنگی جهان است. بیشتر آثاری که در موزه لوور نمایش داده می‌شود در زمینه فرهنگ، تاریخ و هنر است. زیباترین قسمت موزه، ورودی آن است.

شانزه لیزه
شانزه لیزه میان خیابان شارل دوگل و میدان کنکورد واقع شده است. طول این خیابان حدود 2 کیلومتر است. گران‌ترین برندها در خیابان شانزه لیزه شعبه دارند. بهترین رستوران‌ها و کافه‌ها را می‌توان در این خیابان پیدا کرد. پارک‌ها و گل کاری‌های این خیابان نیز از جمله جاذبه‌های آن هستند. یعنی علاوه بر سالن‌های سینما و تئاتر، کافه و رستوران، فضاهای سبز و پارک‌های سرسبزی دارد که مکان‌های خوبی برای تفریح و استراحت به شمار می‌روند.

جاذبه‌ های گردشگری فرانسه

گردشگری فرانسه

با 70 میلیون گردشگر در سال 1998، فرانسه اولین کشور توریستی جهان، بالاتر از اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، انگلستان، چین و مکزیک قرار دارد. در سال 2006، 79.1میلیون نفر توریست به فرانسه سفر کرده‌اند که این تعداد بیشترین در میان کشورهای جهان بوده است. درآمد فرانسه از این تعداد توریست برابر 46.3 میلیارد دلار بوده است. کشور فرانسه، با پذیرایی از 82 میلیون گردشگر خارجی در سال، اولین کشور توریستی جهان است. جمعیت کشور فرانسه 65 میلیون نفر و واحد پول آن یورو است.

وقت سفارت فرانسه vfs

کشور فرانسه دارای سفارت خانه ای در تهران است. اما متقاضیان ویزای فرانسه به سفارت فرانسه مراجعه نمی کنند. فرانسه یک کارگزاری تعیین کرده تا متقاضیان ورود به فرانسه، کارهای مربوط به ویزای فرانسه  و همچنین ویزای ایتالیا را در آن جا انجام دهند. به این کارگزاری اصطلاحا vfs گفته می شود.

کنسل کردن وقت سفارت فرانسه

سفارت فرانسه برخلاف آلمان، اجازه ی کنسل کردن وقت سفارت را به مسافر نمی دهد.

نزدیک ترین وقت سفارت فرانسه

با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن وقت سفارت فرانسه را برای شما رزرو کنیم.

نزدیک ترین وقت سفارت فرانسه

برای مشاوره با کارشناسان مهرآراسیر اینجا کلیک کنید

کشورهای هم مرز با فرانسه

بلژیک، لوگامبورگ، آلمان، سوییس، ایتالیا، اسپانیا، بریتانیا از طریق تونل

وضعیت آب و هوای کشور فرانسه

فرانسه از آب و هوایی معتدل و چهار فصل برخوردار است که بر حسب نواحی کمی متفاوتند:
برتانی و نورماندی : آب و هوای اقیانوسی مرطوب ( زمستان ملایم ٧ درجه و تابستان خنک ١۶ درجه)
اکیتن : آب و هوای اقیانوسی و مدیترانه یی ( زمستان ۵ درجه و تابستان ٢٢ درجه با بارانهای فراوان در بهار)
شرق و شمال غرب : آب و هوای نیمه قاره یی زمستان سرد و برفی: ١ درجه و تابستان گرم و توفانی : ٢٠ درجه)
جنوب : آب و هوای مدیترانه یی ( زمستان ملایم ۶ درجه و تابستان گرم: ٢٠درجه)
ویژگی آب و هوا در مناطق کوهستانی , زمستان طولانی و برفی و تابستانی گرم و توفانی با تفاوتهای بزرگ بسته به دامنه ها و عوامل ریز آب و هوایی است.

مراحل دریافت وقت سفارت فرانسه

تماس تلفنی با شماره 66511679 – 66511471 جهت بررسی امکان تعیین وقت سفارت فرانسه در تاریخ مورد نظر برای کشور مدنظر شما

فرم مشاوره آنلاین

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

وقت سفارت فرانسه

گرفتن ویزای فرانسه نیازمند حضور در سفارت فرانسه و انجام مصاحبه است. بنابراین وقت سفارت فرانسه ، دغدغۀ کسانی است که قصد گرفتن ویزای فرانسه را دارند. بسیاری از هموطنان عزیز به دلایل مختلف از جمله ادامه تحصیل و یا تجارت و اشتغال قصد دارند مدّت زمانی را در کشوری دیگر اقامت گزینند، امّا عدم آشنایی با روند دریافت ویزا باعث مشکلات فراوانی می‌شود.

وقت سفارت فرانسه

مشاوره ی ویزای فرانسه

 

 

اگر نیاز به مشاوره راجب گرفتن ویزای فرانسه دارید , می توانید با مهرآرا سیر تماس بگیرید.

ویزای فرانسه فوری

 

 

اخذ ویزای فرانسه در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مهرآرا سیر

ویزای فرانسه

 

 

جهت اطلاع از چگونگی اخذ ویزای فرانسه می توانید همواره با مهرآرا سیر تماس بگیرید.
اخذ وقت سفارت
پر کردن فرم سفارت
رزرو هتل و بلیط
وقت سفارت
اخذ ویزا
چیدمان مدارک
صدور بیمه نامه مسافرتی
مشاوره ی رایگان

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت فرانسه

  •  لطفا جهت مشاوره در خصوص وقت سفارت فرانسه با کارشناسان ما تماس بگیرید.
  •  کپی صفحه ی اول پاسپورت
  •  عکس 4*3
  •  شماره تماس در دسترس جهت هماهنگی

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت فرانسه

از جمله خدمات مهرآرا سیر ، دریافت وقت سفارت فرانسه می باشد. مسافرین محترم می توانند برای اخذ وقت سفارت فرانسه در کمترین زمان با مهرآرا سیر تماس بگیرند.
امروزه دیگر گرفتن وقت سفارت نیازی به مراجعه حضوری و قرار گرفتن در صف طولانی را ندارد , شما می توانید برای اخذ وقت سفارت فرانسه از خدمات مهرآرا سیر استفاده کرده تا ما برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن وقت سفارت فرانسه را رزرو کنیم.
خدمات اخذ ویزای شینگن و کانادا با   visaseven

ویزای فرانسه

متقاضیان ویزای فرانسه در جریان باشند که جهت اخذ ویزای فرانسه با داشتن ویزای شینگن می توانند اقدام به سفر نمایند ؛ بنابر قوانین وضع شده مسافران جهت مسافرت به کشورهای عضو اتحادیه شینگن می توانند با اخذ ویزای شینگن اقدام به مسافرت نمایند، جهت اخذ ویزای شینگن فرانسه در جریان باشید که می بایست در گام نخست نسبت به دریافت وقت سفارت فرانسه جهت مصاحبه اقدامات لازم رو انجام بدید.

 

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%88%d9%82%d8%aa-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87′]
فهرست
.
نیاز به مشاوره دارید؟