ویزای اتریش

ویزای اتریش فوری

در اتریش به مسافران بازرگانی و نیز گردشگران ساختارهای زیربنایی با عالی ترین کیفیت ارائه می شود.
با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای اتریش و همچنین ویزای فرانسه  را اخذ کنیم.
شهروندان اروپا و بسياری از كشورهای ديگر برای ورود به اتريش و سفر به ديگر كشورهای اروپا فقط به كارت شناسائی معتبر و پاسپورت نياز دارند. طبق توافق نامه شینگن كليه شهروندان كشورهای جهان سوم كه جهت سفر به اتريش به كسب رواديد احتياج دارند، می توانند با اخذ ويزای شینگن از هر يک از كشورهای شینگن به اتريش سفر كنند و لزومی به كسب ويزا از سفارت اتريش ندارند، مگر آنكه در ويزای صادر شده محدوديت هايی جهت سفر به كشورهای شینگن ذكر شده باشد. برای گرفتن ویزای شینگن فقط کافیست با مجموعه ما تماس بگیرید. 
با اخذ ویزای کانادا به کشوری ایده آل برای اقامت و پیشرفت و ساختن آینده ای مطمئن برای فرزندانتان اقدام خواهید کرد.

سرمایه گذاری در اتریش

کشور اتریش یک پایگاه اقتصادی امن با شرایط پایدار دارای پیش زمینه های پویا برای تحقیق و توسعه بوده که بدلیل استاندارد بالای زندگی از معروفیت جهانی برخوردار است. جايگاه اقتصادي اتريش شرايط ايده آلي جهت سرمايه گذاران بين المللي فراهم آورده است.

آمار و ارقام در اتریش

اتريش كشوری سودآور حتی برای سرمايه گذاری های بين المللی است. اتریش جزء کشورهایی است که در بحث جهانی شدن از رتبه بالائی برخوردار است. این نتیجه گیری برگرفته از “شاخص جهانی شدن KOF در سال 2016 است که توسط موسسه مشهور سوئیس فدرال تکنولوژی (ETH) در زوریخ گردآوری شده است. این شاخص سالانه به بررسی فاکتورهای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جهانی شدن در 192 کشور می پردازد. اتریش پس از کشورهای ایرلند، هلند و بلژیک در رتبه چهارم قرار دارد.

اتریش دارای شهرت بین المللی و به عنوان بهترین محل کسب و کار برای ایجاد روابط تجاری با کشورهای جنوب شرقی و شرق اروپا است. بیش از 1000 شرکت بین المللی، از شرایط مناسب برای کسب و کار در اتریش منتفع شده و فعالیت های خود را در جنوب شرقی و شرق اروپا از کشور اتریش سازماندهی می کنند.

امتیازات مثبت مالیاتی در اتریش

با مالیات شرکتی به میزان 25%، اتریش در بین سایر کشور های اروپایی، یکی از ایده آل ترین کشورها برای تاسیس شرکت است. از امتيازات ديگر می توان به وضع ماليات های گروهی در اروپا و عدم وضع ماليات بر دارايی و ماليات بر ارث نام برد

قدرت تولید در اتریش

سطح بهره وری صنعتی در اتریش به طور سنتی بالا است. در سال های اخیر، صنعت اتریش بطور متوسط موفق به دستیابی به رشد بالایی در میزان بازدهی شده که این روند منجر به جبران هر چه بیشتر افزایش هزینه های نیروی کار شده است. رشد میزان بازدهی را می توان پیش از همه مدیون کارمندان بسیار با انگیزه و واجد شرایط دانست.

قدرت تولید در اتریش

نيروی كار متخصص در اتریش

مهم ترين نقطه قدرت استاندارد اقتصاد اتريش بهره گيری از نيروی كار ماهر، با انگيزه و متخصص است. بر طبق سالنامه رقابت جهانی 2016، اتریش در یک مقایسه بین المللی از نظر انگیزه کارگر در رتبه چهارم قرار دارد.

آموزش بنیادی در اتریش

يكی از مهم ترين ويژگی های سيستم آموزشی اتريش ارتباط نزدیک بين آموزش و اقتصاد است.

بالاترين سطح رفاه در اتریش

وین یکی از محبوب ترین کلان شهرها نزد مدیران در جهان است و از سال ها پیش تاکنون اولین گزینه برای برگزاری کنگره ها بوده است.

تأسيس شركت در اتریش

شهروندان خارجی مجاز به تاسيس شركت و كارخانه، انجام معاملات تجاری و بازرگانی و نيز خريد شركت در كشور اتريش هستند.

تأسيس شركت در اتریش

سرمايه گذاری و امور مالی در اتریش

توسعه خوب اقتصادی، ثبات سیاسی، شبکه متراکم خدمات مالی و چهارچوب قانونی مدرن شرایط بسیار عالی و امنی را برای سرمایه گذاران در اتریش تضمین می کنند. سرمايه گذارهای بين المللی دسترسی نامحدودی به بازارهای سرمايه گذاری اتريش دارند. بازارهای سرمايه گذاری اتريش در سال های اخير با دستيابی به مناسبات تكنيكی و حقوقی بطرز قابل توجهی مدرن تر شده و به شركت ها امكانات سرمايه گذاری مختلفی ارائه می دهند.

فرم مشاوره آنلاین

به مشاوره رایگان نیاز دارید؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

امور مالياتی در اتریش

كشور اتريش برای شركت ها قوانين مالياتی بسيار مناسبی تدوين نموده است. درآمد شركت های مقيم اتريش بويژه شركت های سهامی خاص و شركت ها با مسئوليت محدود مشمول قوانين مالياتی شركت ها می شود. بر طبق اين قوانين سود شركت ها با نرخ مالياتی 25 درصد بطور يكسان مشمول پرداخت ماليات هستند.

وضعیت املاک در اتریش

دركنار شرايط مطلوب اقتصاد ملی، مخارج تهيه مکان مناسب برای تاسیس دفتر يكی از مهم ترين مسائل مورد توجه سرمايه گذاران خارجی است. كشور اتريش در اين زمينه نيز از بازار املاک خوبی برخوردار است.

زیر ساخت ها در اتریش

شبكه های توانمند، مطمئن و مدرن حمل و نقل، تدارک انرژی و شبکه های ارتباطات , همه جزء زير ساخت ها بشمار می روند و شبكه های مختلف اتريش در اين زمينه ها بی رقيب هستند. اتریش تنها از لحاظ جغرافیایی در مرکز قاره اروپا قرار نگرفته است. این کشور از دید بسیاری از شرکت های بین المللی بعنوان مرکز توزیع و سکوی لجستیکی بین غرب و شرق، مرکزیت یافته است.

زیر ساخت ها در اتریش

زیر ساخت ها در اتریش

هشت ميليون مصرف كننده اتريشی از سياست های اقتصادی اعمال شده در بازار اتريش سود می برند. محدوديت های واردات كالا بطور جامعی كاهش می يابند . عرضه كالا در سطح وسيع منجر به ايجاد رقابت نزدیک در بازار اتريش می شود.

مدارک لازم برای ویزای اتریش

1. فرم درخواست که به صورت کامل و خوانا به آلمانی (به حروف لاتین) توسط شخص متقاضی تکمیل شده باشد.

2. دو قطعه عکس رنگی (که قدیمی‌ تر از ۶ ماه نباشد)

3. پاسپورت معتبر

4. کپی پاسپورت متقاضی

5. مدارک شغلی ، اصل به همراه ترجمه به زبان آلمانی

6. بیمه نامه مسافرتی

7. رزرو هتل

8. بلیط سفر

9. وضعیت حساب‌های بانکی

مدارک لازم برای ویزای اتریش

با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن ویزای اتریش را برای شما اخذ کنیم.

مدارک لازم برای ویزای اتریش

مشاوره ی ویزای اتریش

اگر نیاز به مشاوره راجب گرفتن ویزای اتریش دارید , می توانید با مهرآرا سیر تماس بگیرید.

ویزای اتریش فوری

اخذ ویزای اتریش اخذ ویزای ایتالیا  در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مهرآرا سیر

ویزای اتریش

جهت اطلاع از چگونگی اخذ ویزای اتریش می توانید همواره با مهرآرا سیر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
.
نیاز به مشاوره دارید؟