ویزای کانادا

ویزای پنج ساله کانادا

کانادا دومین کشور بزرگ دنیا با 9 میلیون کیلومتر مربع وسعت و ۳۳ میلیون نفر جمعیت، یکی از زیباترین کشورهای جهان می باشد. پایتخت این کشور اتاوا و بزرگ ترین شهر آن تورنتو می باشند.
با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای کانادا را اخذ کنیم.
نکته مهمی که می بایست مسافران به آن دقت داشته باشند این است که حتما دو الی سه ماه قبل از تاریخ سفر خود برای گرفتن وقت سفارت اقدام نمایند تا برای گرفتن ویزا به مشکل زمانی برخورد نکنند.

ویزای توریستی کانادا

با توجه به شرایط خوبی که برای گرفتن ویزای توریستی کانادا وجود دارد شانس اخذ ویزای مولتی ۵ ساله افزایش یافته است، شما می توانید با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن ویزای کانادا را برای شما اخذ کنیم. البته با توجه به میزان بالای تقاضا برای سفر به کانادا، مقررات بسیار محکمی از سوی دولت کانادا برای ورود شهروندان خارجی به این کشور وضع شده است؛ ولی در صورت آشنایی با شرایط، مراحل و مدارک مورد نیاز می‌ توان ویزای کانادا را نیز دریافت کرد. کشور کانادا چندین سال است که به عنوان یکی از اصلی‌ترین کشورهای مهاجر پذیر دنیا به مقصد بسیاری از کارجویان تبدیل شده است. این کشور سالانه در حدود ۲۵۰٬۰۰۰ تازه وارد جدید می‌پذیرد. کانادا دومین کشور بزرگ جهان است و شهرهای اصلی این کشور از نظر کیفیت زندگی شهرت جهانی دارند.

مهاجرت به کانادا

کانادا سالانه با بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ مهاجر جدید یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای دنیا می باشد. روش های بسیاری برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور وجود دارد.

با داشتن فقط ۳۳ میلیون جمعیت کانادا یکی از کم جمعیت ترین کشور های دنیا در مقایسه با وسعت آن می باشد . در این کشور بیش از ۲۰۰ فرهنگ مختلف وجود دارد. با توجه به فرهنگ های مختلف در این کشور کانادا یکی از بهترین منطقه های دنیا برای مهاجرین طلقی می شود. نزدیک به نیمی از جمعیت کشور کانادا از کشورهایی به غیر از انگلیس و فرانسه می آیند.

کانادا دارای یک سیستم یکپارچه بهداشت و درمان می باشد که امکانات مساوی ای را در اختیار شهروندان خود قرار می دهد. کلیه ی هزینه های در مانی (به غیر از دارو) در کشور کانادا رایگان می باشد.

کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می‌شود و اقتصاد آن از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار است. کانادا در بین ۱۰ کشور اول تولید کننده دنیا قرار می گیرد. بیشترین شرکت های تولیدی کانادا در ۲ استان کبک و انتاریو قرار دارند. از تولیدات کشور کانادا می تواند به مواد غذایی، چوب، کاغذ، تولیدات فلزی، صنایع شیمیایی و نفت اشاره کرد.

روند اخذ اقامت دائم کانادا از سایر کشورها سریع‌تر و ساده تر است. هم اکنون اخذ اقامت کانادا از اخذ اقامت بسیاری از کشورها از جمله استرالیا، آمریکا، انگلیس و سایر کشورهای اروپایی راحت‌تر است.

به غیر از شهرهای بزرگ کانادا قیمت خرید خانه در سایر کانادا از قیمت خرید خانه در سایر کشورهای پیشرفته پایین‌ تر است.

مسئله چند فرهنگی بودن در کانادا بیش از کشورهای اروپایی مقبول واقع شده است. کانادا کشوری است که , از مهاجرت اروپاییان و ترکیب آن‌ها با بومیان منطقه شکل گرفته است. فرهنگ انگلیسی، فرانسوی و بومیان کانادا سه فرهنگ غالب کانادا هستند که در کنار هم پایدار مانده‌اند. مهاجرت‌های گروهی ملیت‌های دیگر به کانادا در ۱۰۰ سال گذشته پذیرش مردم این کشور را نسبت به فرهنگ‌های گوناگون بسیار زیاد کرده است. کانادایی‌ها، که اغلب آن‌ها خود ریشهٔ غیر کانادایی دارند چند فرهنگی بودن را جزیی از فرهنگ و هویت خود می‌دانند.

تنوع آب و هوایی که به خاطر گستردگی مساحت کانادا به وجود آمده است باعث ایجاد فرصت‌های تفریحی گوناگون شده است. کانادا از معدود کشورهایی است که تقریباً در تمامی زمینه های تفریحاتی و گردشگری جذابیت‌ هایی برای ارائه نمودن دارد.

به دلیل نزدیکی به کشور آمریکا و مهاجرت بسیاری از کانادایی‌ها و دانشجویان کانادایی به این کشور و مساحت جغرافیایی زیاد، نیاز به نیروی کار در کانادا بیشتر از سایر کشورهای مهاجر پذیر است و احتمال اشباع شدن بازار کار کانادا در سال‌های نزدیک بسیار کمتر از سایر کشورهای مهاجرپذیر مانند استرالیاست.

جهت اخذ ویزای کانادا با شماره ی 66511471 – 66511679 تماس بگیرید.

نام کانادا

نام کانادا از کلمه قدیمی Kanata به معنی «دهکده» و یا «سرپناه» می‌آید. در سال 1535، ساکنین این منطقه که اکنون با نام شهر کبک شناخته می‌شود، از این کلمه استفاده کردند تا نشانی این محل را به ژاک کارتیر که مقصدش به سمت دهکده استاداکونا بود، بدهند. کارتیر کلمه کانادا را هم برای آن دهکده و هم کل منطقه‌ای که در آن زمان به آن دونا کونا می‌گفتند استفاده می‌کرد. در سال 1547 در نقشه‌ها نیز با همین عنوان کانادا شناخته شد.

کانادا پس از روسیه بزرگ‌ترین کشور جهان است، اما جمعیت آن تنها حدود یک پنجم جمعیت روسیه است. نزدیک به 90 درصد از جمعیت این کشور تا فاصله 200 کیلومتری مرز آمریکا زندگی می‌کنند. نزدیکی جغرافیایی این کشور، به آمریکا سبب شده تا روابط اقتصادی کانادا و آمریکا بسیار گسترده باشد، به گونه‌ای که آمریکا و کانادا بزرگترین رابطه اقتصادی را در جهان دارند و حجم معاملات این دو کشور با هم از معاملات هر دو کشور دیگری در جهان بیشتر است.

سیاست و دولت در کانادا

با افزودن لایحه الحاقی قانون اساسی که در سال 1867 و قانون کانادا که در سال 1982، به تصویب رسید، استقلالش را از بریتانیای کبیر اعلام کرد. نوع حکومت کانادا، فدرال، همراه با نظام پارلمانی است. این کشور از ده استان و سه خطه جداگانه تشکیل شده که مردم آن چند فرهنگه و به دو زبان مختلف گویش می‌کنند که در سطح فدرال، زبان رسمی آن، هم انگلیسی و هم فرانسوی است.

سیستم قضایی کانادا نقش مهمی در معرفی قوانین این کشور بازی می‌کند و قدرت لغو قوانین مغایر با قانون اساسی را داراست.دادگاه عالی این کشور، بالاترین مرجع قضایی کانادا است و توسط قاضی ارشد، ریاست می‌شود. نه عضو آن توسط فرماندار کل به پیشنهاد نخست وزیر انتخاب می‌شود.

قوانین در همه جا (به جز کبک که در آنجا قانون مدنی در نظام قضایی حکم‌فرماست)، اجرا می‌شود. قوانین مربوط به جرم و جنایت منحصراً در اختیار مسئولین فدرال است و در سرتاسر کانادا یکی است. سازمان های اجرای قوانین، مثل دادگاه های جنایی، در هر استان به عهده یک فرد است، اما در مناطق روستایی، نظارت برعهده پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا (RCMP) است.

جمعیت کانادا

جمعیت کانادا بر طبق آخرین گزارش اداره آمار کانادا ، بیش از سی و سه میلیون و ششصد هزار نفر است. این آمار هر لحظه در حال تغییر می‌باشد. حدود 80% مردم کانادا در شهرهایی که کمتر از 250 کیلومتر تا مرزهای آمریکا فاصله دارند زندگی می‌کنند.

زبان کانادا – انگلیسی و فرانسه

زبان فرانسه زبان مادری حدود 6.6 میلیون کانادائی است. بیشتر فرانسوی زبانان در استان کبک زندگی می‌کنند. اما در حدود 1 میلیون نفر از آنها در استان‌های دیگر کانادا بسر می‌برند. حدود 76 درصد از فرانسوی زبانهای بیرون استان کبک، در استان‌های انتاریو و نیوبرانزویک زندگی می‌کنند. زبان فرانسه به همراه زبان انگلیسی، دو زبان رسمی در کشور کانادا محسوب می‌شوند.

پایتخت کانادا

شهر اتاوا پایتخت کشور کانادا بوده و حدود ۱ میلیون نفر جمعیت دارد. پرجمعیت ترین شهر کانادا تورنتو میباشد که جمعیت تورنتو حدود ۵.۵ میلیون نفراست. شهرهای مونترال و ونکوور با ۳.۴ و ۱.۹ میلیون نفر در رده های بعدی هستند.

آب و هوا در کانادا

آب و هوای کانادا بطور کلی سرد است بجز در بخش جنوب غربی، جایی که استان بریتیش کلمبیا و شهر ونکوور در آن قرار دارند، که دارای آب و هوای معتدل است. پایتخت کانادا شهر اتاوا میباشد که با رکورد شب های زمستانی ٣٥ درجه ی سانتیگراد زیر صفر دومین پایتخت سرد دنیاست.

بيشتر كانادا چهار فصل بهار، تابستان، پائيز و زمستان را به شکل قابل تفكيک تجربه می كند. دمای هوا در کانادا از جایی به جای دیگر می تواند بسیار متفاوت با شد.

بهار: بهار فصل بارانی در بسياری از نقاط كانادا است. دمای هوا در طول روز به تدريج بالا می رود ولی شب ها خنک است. ميانگين دمای هوا در ماههای مارس، آوريل و اوايل می در حدود ١۲ درجه سانتی گراد بالای صفر است.

تابستان: تابستان رسماً از ۲١ ژوئن آغاز می شود. ولی برای اغلب كانادايی ها ماه های جولای و آگوست , تابستان محسوب می شود. در قسمت های جنوبی كانادا دمای هوا به طور معمول بالای ۲۰ درجه سانتی گراد است و گاهی اوقات به بالای ۳۰ درجه نيز می رسد.

پایيز: فصل پایيز از ماه سپتامبر آغاز می شود. هوا خنک می شود و برگهای درختان زرد می شوند و می ريزند. معمولاً در اين موقع از سال باران زيادی می بارد. در برخی مناطق كانادا بخصوص در مناطق شمالی و يا كوهستانی اين كشور بارش برف از نيمه دوم اكتبر آغاز می شود. ميانگين دمای هوا در طول روز درحدود ١۰ تا ١۲ درجه سانتی گراد می باشد. ماههای پایيز عبارتند از سپتامبر، اكتبر و نوامبر.

زمستان: در طول ماههای زمستان (دسامبر، ژانويه و فوريه) دمای هوا در بيشتر نقاط كشور در طول روز و شب زير صفر است. دمای برخی مناطق گاهاً به ۲۵- درجه زير صفر می رسد و اين در حالی است كه سواحل غربی كانادا به ندرت دمای زير صفر را تجربه می كنند. در بيشتر مناطق كانادا از اواسط دسامبر تا اواسط ماه مارس برف بر روی زمين ديده می شود. هر چه قدر كه ارتفاع منطقه بيشتر باشد و يا به شمال كانادا نزديكتر باشد زمستان های سخت تری نيز در آنجا وجود دارد.

جاذبه های گردشگری کانادا

کانادا دومین کشور جهان از نظر وسعت می باشد ، مردم مهربان و مهاجر پذیر- جزیره های زیبا- آبشارهای فراوان- رودهای پر آب- جنگل های زیبا پارک های ملی بی نظیر ، تنها بخشی از جاذبه های این کشور می باشد.

کانادا از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام وسعت دارد. از مراکز دیدنی و جذاب این کشور می توان از شهر های مونترال– تورنتو– ونکوور– کبک– اوتاوا– منطقه بکر و دست نخورده هزار جزیره و آبشار نیاگارا نام برد ، اینها فقط بخشی از مناطق توریستی کاناداست .

شهر مونترال در کانادا

مونترال با جمعیتی بیش از 4 میلیون نفر ، دومین شهر بزرگ کانادا پس از تورنتو است. مونترال توسط تورنتو به عنوان یکی از مراکز مهم سرمایه گذاری تجاری کانادا شناخته شده است، که علاوه بر آن یک مرکز مهم برای تجارت ، هنر ، فرهنگ و معماری می باشد. مونترال از لحاظ فرهنگی متمایزبا سایر نقاط کاناداست ، زیرا تنها زبان رسمی آن فرانسوی است. در واقع پس از پاریس، مونترال دومین شهر بزرگ فرانسوی در جهان است. آب و هوای مونترال فصل به فصل کاملا متفاوت است . زمستان های آن در سراسر کانادا با آب وهوای سرد و مرطوب و یخ زده شناخته شده است.

کسب و کار در مونترال کانادا

تا اواخر دهه 1970، مونترال قطب تجارت کانادا بود ، اما بعد ها تورنتو هم از نظر جمعیت و هم از نظر قدرت اقتصادی از آن پیشی گرفت . مونترال نقش مهمی در صنایع از جمله ، هوافضا،نرم افراز، االکترونیک، داروسازی، تولید و حمل ونقل دارد. این شهر یکی از بزرگ ترین مراکز هوافضا در آمریکای شمالی است . متوسط درآمد خانوار در مونترال 74.010 دلار در سال است، که 4.8 درصد کمتر از میانگین کانادا است. نرخ بیکاری در کانادا به معنی تعداد افرادی است که در جستو جوی کار هستند اما قادر به یافتن شغلی نیستند. طبق آخرین آماری که در سال 2016 صورت گرفت آمار بیکاری در مونترال 7.7 درصد و به ترتیب در کبک و کانادا برابر با 6.8 و 7.1 درصد است.

انتخاب کانادا برای زندگی و اقامت

کانادا برای ایرانیانی که قصد اقامت در یک کشور خارجی را دارند به عنوان یکی از اولین گزینه ها مطرح است و این موضوع به دلیل استاندارهای بالای زندگی کانادا و همچنین شرایط متنوع پذیرش مهاجر از طرف این کشور است. از سوی دیگر وجود موقعیت های خوب اقتصادی جهت کار و سرمایه گذاری در کانادا به این موضوع کمک زیادی نموده است.

آفتاب در کانادا

بیشتر مناطق پر جمعيت كانادا سالانه حدود 2000 ساعت از آفتاب برخوردارند. بیشتر این مناطق در 200 تا 300 کیلومتری مرز ایالات متحده آمريكا و کانادا قرار دارند. مناطق مرکزی کانادا سيصد تا چهار صد ساعت بیشتر از آفتاب برخوردارند، در حالی که مناطق نزدیک ساحل شرقی ، میزان تابش آفتاب به دليل وجود مه سالانه نزدیک 1700 تا 1800 ساعت است.

آب و هوای تورنتو در کانادا

تورنتو دارای آب و هوای نيمه ‌قاره‌ای با تابستان گرم و مرطوب و زمستان سرد می ‌باشد. كه البته وجود درياچه‌ی آنتوريا تأثير بسزايی در خنک شدن تابستان و گرمتر شدن زمستان اين استان دارد. علت وجود رطوبت در تابستان نيز همين درياچه می ‌باشد. با وجودی كه تورنتو به نسبت ساير استانهای كانادا زمستان گرمتری دارد، با اين حال دربازه‌ زمانی اواسط دسامبر (دی ماه) تا اواسط مارس (اسفند ماه) هوا به شدت سرد است. بسياری از صنايع و كارخانجات كانادا و آمريكا در اطراف درياچه‌ های “گريت” واقع شده‌اند. دود ناشی از اين كارخانجات يكی از مشكلات آنتوريای جنوبی می ‌باشد. آب و هوای آفتابی و گرم از مشخصه‌های استان تورنتو می باشد.

آب و هوای اتاوا در کانادا

اتاوا به نسبت در مناطق شمالی تر کانادا واقع شده است و همین امر دلیل زمستانهای سردتر این شهر شده است. برخلاف سایر شهرهای آنتوریو، اتاوا در مناطق ساحلی دریاچه ی آنتوریا قرار ندارد. به همین علت این شهر دارای تابستان گرم و زمستان سرد می باشد. آب و هوای اتاوا نیمه قاره ای با تابستان گرم و مرطوب و زمستان بسیار سرد می باشد. فصل زمستان در اتاوا بسیار سرد میباشد. در 120 روز از سال بارش برف به بیش از 1cm می رسد. این رقم در تورنتو 65 روز است. همچنین عمق لایه ی برف در اتاوا به نسبت تورنتو بسیار بیشتر است. اتاوا، همانند سایر شهرهای آنتوریا، دارای آب و هوای آفتابی می باشد. در تابستان هوا بسیار گرم و آفتابی است.

بهترین شهرهای کانادا برای دانشجویان

از آنجایی که دانشگاه های بسیاری در کانادا هستند، ممکن است انتخاب بین آنها برای شما ،دشوار باشد. یکی از نکات حائز اهمیت برای انتخاب، ، شهری است که دانشگاه ، در آن قرار دارد.اگر چه شهر ، نباید تنها دلیل انتخاب دانشگاه باشد، اما مطمئنا می تواند بر انتخاب دانشگاه شما تأثیر بگذارد. شهر هالیفاکس : این شهر مرکز استان نوااسکوشیا است . هالیفاکس مانند بسیاری از شهرها زیبایی هایی طبیعی دارد.تفریح در سواحل اطراف و بندر هالیفاکس از جمله ی آنهاست. از نظر آب و هوا دارای بدترین شرایط نیست ولی شرایط ایده آلی هم ندارد .زمستان های بادی و سرد، و تابستان های بسیار مرطوب و بارانی .در این شهر به اندازه ی مونترال،بارش برف نیست ،اما یخ و باد خیلی بدتر از بارش برف است. به استثنای ماه آگوست که در آن تقریبا همیشه زیبا است، ماه های بسیار سرد و بارندگی 1500 میلی متری در سال وجود دارد. حمل و نقل عمومی بسیار خوب است. Metro Transit خدمات اتوبوس و کشتی به منطقه Metro Halifax وجود دارد. مسیرهای اتوبوس زیاد هستند. اتوبوس ها به GPS مجهز هستند. هالیفاکس شهری بسیار امن است ولی از آنجاییکه با بقیه ی شهرهای کانادا مقایسه میشود،متاسفانه ، نا امن ترین شهر است. و دارای بالاترین درجه جرم و جنایت در کانادا است. هالیفاکس شهر سرگرم کننده ای است. بعد از ونکوور، تورنتو و مونترال، هالیفاکس ،سرگرم کننده ترین شهر در کانادا است، در آن امکان شنا در اقیانوس وجود دارد.

شهر مونکتون: این شهر مرکز استان نیوبرانزویک است. مونکتون شهری زیبا و کوچک است ،اما هنوز یکی از بزرگترین شهرهای دریایی است مونکتون در کنار رودخانه Petitcodiac واقع شده که به زیبایی و جذابیت شهر افزوده است. اگر در مسیر رودخانه به سمت جنوب بروید، به خلیج فندی می رسید که زیباترین مناظر کانادا را خواهید دید. این شهر بسیار نزدیک به اقیانوس قرار دارد. زمستان بسیار سرد ،ولی بارش بسیار کم برف. تابستان نیز بسیار گرم و بسیار مرطوب است.مسئله واقعی با مونکتون این است که آب و هوای دریایی بر فصل بهار و پاییز شهر تاثیر می گذارد. بهار به تاخیر افتاده است، و زمستان به دلیل سردی که از اقیانوس دارد، بیشتر طول می کشد. پاییز پر از بارش زیاد و یخ های در حال حرکت است.در نتیجه از نظر آب و هوا ، مونکتون بدترین رتبه ی این فهرست را دارد. Codiac Transit ارائه دهنده خدمات اتوبوس در منطقه Moncton است. در حال حاضر 19 خط اتوبوسرانی وجود دارد که همه از دوشنبه تا شنبه عمل می کنند، بعضی از آنها سرویس اضافی در روز یکشنبه را هم ارائه می دهند. در خلیج فندی، مردم می توانند از سنگهای Hopewell دیدن کنند. برای کسانی که سواحل را دوست دارند، Parlee Beach نیز تنها 15 دقیقه به طول می انجامد و گرم ترین آب شور در شمال ویرجینیا است، بنابراین شما در حین شنا می توانید لذت ببرید. مونکتون یکی از کم هزینه ترین شهر های زندگی در کشور شناخته می شود. اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر بیش از 700 دلار است .ولی در اطراف شهر آپارتمان 3 خوابه حدود 800 دلار اجاره دارد.اگر هزینه زندگی و زیبایی مهمترین چیزها برای شما باشد، پس مونکتون مطمئنا یکی از بهترین شهرها برای دانشجویان کانادا است.

شهر ویکتوریا : ویکتوریا یکی از شهرهای پر زرق و برق کشور کانادا است. ویکتوریا در نواحی جنوبی ساحل اقیانوس آرام واقع شده است , ویکتوریا از منظره ی زیبای اقیانوس برخوردار است. باغ، پارکها و زندگی گیاهی متنوعی دارد.این زیبایی های طبیعی با بسیاری از قایق ها و اسکله ها در کنار آب همراه است. این شهر دارای مناظر زیبایی است. معماری غنی در این شهر کاملا شیک و زیبا است. آب و هوای ویکتوریا معتدل و ملایم است. تابستان اغلب سرد، خشک و آفتابی است و در زمستان خفیف و بارانی است.دمای روزانه بیش از 30 درجه سانتیگراد معمولا کمتر از یک روز در سال پیش می آید و دمای کمتر از 0 درجه سانتیگراد تنها ده شب در سال پیش می آید.

مکان های دیدنی و توریستی کانادا

آبشار نیاگارا در کانادا

آبشار نیاگارا (با ۵۷ متر ارتفاع) دومین مکان طبیعی پربازدید در جهان به حساب می‌آید که همه‌ ساله میلیون‌ها بازدید کننده در سراسر جهان را به خود جذب می‌کند. تنها با ۱ ساعت رانندگی از شهر تورنتو، در کنار مرز ایالات‌ متحده می‌توان به این آبشار زیبا رسید. آبشارها و تنگه نیاگارا هر ماجراجویی را به سوی خود جلب می‌کند.

برج CN تورنتو

در کنار دریاچه اونتاریو در بزرگ‌ترین شهر کانادا ، می‌توان برج CN را دید که جزء مشهورترین چشم‌اندازهای کانادا است. برج در زمره بزرگ‌ترین سازه‌های جهان با ۵۵۳ متر ارتفاع است. رستوران گردشی ۳۶۰ درجه‌ای آن با چشم‌اندازی شگرف به شهر و دریاچه، ناهاری فراموش‌نشدنی را برای شما به ارمغان می‌آورد. با کف‌پوش تمام شیشه‌ای و پنجره‌های تمام‌قد منظره‌ای بی‌نظیر از شهر و فراتر از آن را بر روی چشمان شما می‌گشاید. حتی کسانی که از برج بالا نرفتند، نمی‌ توانند از خیره شدن به سازه با آن رنگ‌ های روشن به‌ کار رفته در آن چشم بپوشند. در شب، برج با رنگ‌ های مختلفی همچون الماسی می‌درخشد.

ویسلر در کانادا

تنها با ۲ ساعت رانندگی از ونکوور می‌توان به مشهورترین پیست اسکی در روستای ویسلر رسید. گرچه، ویسلر از مهم‌ترین مکان‌ها برای ورزش‌های زمستانی است اما از بهترین مکان‌ها برای گذراندن اوقاتی دلپذیر با جوی دوست‌داشتنی در تابستان است؛ در تابستان‌ها گلف و دوچرخه‌سواری در کوهستان تنها بخشی از تفریحات فرح‌بخش به شمار می‌رود. روستای ویسلر در سال ۲۰۱۰ به‌شدت مورد توجه جهانیان قرار گرفته است، طوری که المپیک زمستانی ۲۰۱۰ در آنجا تشکیل شد.

مشاوره در خصوص ویزای کانادا

اگر نیاز به مشاوره در خصوص گرفتن ویزای کانادا دارید , می توانید با مهرآرا سیر تماس بگیرید

ویزای 5 ساله کانادا

اگر نیاز به ویزای کانادا در سریع ترین زمان ممکن را دارید با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا برای شما ویزای کانادا را اخذ کنیم.

ویزای کانادا

برای اخذ وقت سفارت و بعد از آن گرفتن ویزای کانادا تکمیل کردن فرم درخواست و ارائه دادن آن همراه با سایر مدارک به سفارت الزامی می باشد .

فهرست
.