تور زوریخ - برلین

29 اسفند

مبدا : تهران مقصد: زوریخ ، برلین مدت اقامت : 6 شب
شروع تور : 1398/12/29 پایان تور : 1399/01/06


مدت اقامت در زوریخ : 3 شب

مدت اقامت در برلین : 3 شب

ایرلاین : austrian

توضیحات


زوریخ : کلان شهری در محل تلاقی رود و دریاچه، با نمایی فوق العاده به رشته کوه های پوشیده از برف آلپ، ترکیبی بی مانند از جاذبه ها را در اختیار شما قرار می دهد. بیش از 50 موزه و 100 گالری هنری در این شهر قرار دارند که در کنار برند های معروف مد و رویدادها و فعالیت های فرهنگی متعدد آن را به یکی از کانون های فرهنگی سوئیس بدل ساخته اند. بافت تاریخی و کمابیش دست نخورده شهر که از دوران امپراتوری روم به یادگار مانده با کلیساهای باشکوه و معماری منحصر به فرد خود قطعا علاقمندان به هنر و تاریخ را نیز به این شهر جذب خواهد کرد.


برلین در اواخر قرن 12 میلادی به واسطه دو مرکز تجاری برلین و کلن از دو سمت رودخانه اسپره در محله میت کنونی گسترش یافت. در قرن 15 میلادی این شهر اقامتگاه دائم انتخابگران براندنبورگ خانه هوهن‌ تسولرن شد. در سال 1701، انتخابگر فردریک سوم درکونیگسبرگ با نام فردریک اول به عنوان پادشاه پروس تاجگذاری شد: برلین اقامتگاه پادشاهی شد و در سال 1871به رتبه پایتخت امپراطوری آلمان پروس ارتقاء یافت که از فدراسیون ایالتهای آلمان شمالی در پایان جنگ 1870 تشکیل شد. بدین ترتیب این شهر به توسعه چشمگیری دست یافت و تبدیل به مرکز سیاسی،اقتصادی و علمی امپراطوری شد. بعد از برکناری و فرار امپراطور گیوم دوم برلین پایتخت نازیها شد،این شهر که در طول جنگ جهانی دوم تخریب و اشغال شد مجددا بازسازی شد و امروزه به عنوان پایتخت آلمان متحد شهریست نو، پویا وشورانگیز.

درباره تور

مبدا سفر
تهران
نوع سفر
هوایی
مدت سفر
1398/12/29 الی 1399/01/06
لینک دانلود برنامه سفر
مدارک مورد نیاز
1 ) فرم تقاضای ویزای سوئیس که به زبان انگلیسی باشد ، و دو کادر صفحه چهارم توسط شخص متقاضی امضا شده باشد
2 ) کپی آ4 با کیفیت گذرنامه
3 ) ترجمه با کیفیت از تمام صفحات شناسنامه متقاضی
4) ترجمه سند مالکیت
5 ) مدارک شغلی برای افراد شاغل : ترجمه فیش حقوق یا ترجمه گواهی ساخت یا پروانه کسب یا حکم بازنشستگی یا ترجمه روزنامه رسمی یا ترجمه حکم استخدامی. ترجمه اشتغال به تحصیل از مدرسه / دانشگاه ترجمه لیست پرداختهای بیمه تامین اجتماعی محصلین و دانشجویان.
6) کپی آ4 رزرو بلیت رفت و برگشت به سوییس
7) نامه ریجکتی ( درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن)br 8 ) اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار
9) دو قطعه عکس با زمینه روشن جدید
10 ) کپی آ4 ویزاهای سه سال اخیر کشورهای شینگن : آمریکا و کانادا و انگلستان
11 ) گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه ریز پرینت 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت حداقل 70 میلیون که به صلاح دید مهرآراسیر مبلغ نهایی تعیین می شود.
12 ) رزرو هتل برای کل مدت سفر
13) برنامه دقیق سفر
14 ) کپی آ4 بیمه مسافرتی
15 ) ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل هفتاد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد. ) هزینه صندوق سفارت و وی اف اس : در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و کلیه مبالغ غیر قابل استرداد است : 26.5 یورو به ازای هر پرونده 8200000 ریال و بررای افراد بالای 12 سال 4800000 ریال و برای کودکان 6 تا 12 سال و برای کودکان زیر 6 سال رایگان است.
خدمات آژانس مهرآراسیر
این تور شامل موارد زیر است: جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون 6 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان
هتل های این پکیج
هتل : کرون پلاتزا زوریخ هتل هیلتون برلین
خدمات و درجه : B.B
قیمت نفر در 1 تخته : 1590 یورو
قیمت نفر در 2 تخته : 1090 یورو
کودک 2 تا 4 سال (بدون تخت) : 440 یورو
کودک 4 تا 11 سال (با تخت اضافه) : 840 یورو
توضیحات :کودک تا دوسال: 100 یورو + قیمت پرواز اتریشی به نرخ یورویی قیمت پرواز اتریشی نیز افزوده خواهد شد.کرون پلاتزا زوریخ هتل هیلتون برلین
برنامه سفر


روز اول :تهران – وین – زوریخ

حرکت با پرواز هواپیمایی اتریشی به مقصد زوریخ. ورود به فرودگاه زوریخ، ، تحویل بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل تحویل گرفتن اتاق ها در هتل 4 ستاره Crowne Plaza Zurich 4* یا مشابه. ادامه روز آزاد.


اقامت شب در زوریخ.


روز دوم : زوریخ – راین فال - زوریخ
09:00 پس از صرف صبحانه، حرکت از هتل به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا لذت خواهید برد. بازگشت به هتل. اقامت شب در زوریخ. 02:00 انجام گشتی پیاده در زوریخ و بازدید از بافت قدیم شهر به مدت دو ساعت. 05:00 بازگشت به هتل و ادامه روز به اختیار خودتان سپری خواهد شد.بازگشت به هتل. اقامت شب در زوریخ.


روز سوم : زوریخ

روز آزاد.اقامت شب در زوریخ.


روز چهارم : زوریخ- برن - برلین

08:00 حرکت از هتل برای بازدید پایتخت کشور سوییس از طریق جاده زیبایی که در حاشیه دریاچه ها و کوها قرار دارد. 10:00 بازدید از بافت قدیم برن که در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. 15:00 انتقال از برن به فرودگاه زوریخ برای پرواز به شهر برلین. 16:25 پرواز با هواپیمایی سوییس اینترشنال LX970 و ورود به فرودگاه تگل برلین در ساعت 17:50 دقیقه. توجه: این پرواز قابلیت تغییر دارد. انتقال و خوشآمدگویی در فرودگاه و حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل 4 ستاره Hilton Berlin 4*. در برلین.اقامت شب برلین.


روز پنجم : برلین

09:00 پس از صرف صبحانه، تور شهری خود را در برلین آغاز می کنید: بازدید از پارلمان آلمان "غایشتاگ"، دروازه برندنزبرگ، یادبود هولوکاست، پناهگاه هیتلر و دیوار برلین. دیوار برلین دیواری به طول ۱۵۵ کیلومتر و به ارتفاع ۲ متر بود که پس از خاتمه جنگ جهانی دوم و شکست حزب نازی (حزب حاکم بر آلمان) تأسیس شد. این دیوار در سال‌های ۱۹۶۱ تا ۱۹۸۹ به‌مدت ۲۸ سال شهر برلین را به دو منطقه شرقی و غربی تقسیم کرده‌بود. این دیوار اصلی‌ترین نماد جنگ سرد بود که به پرده آهنین مشهور شد. پس از آن به دیدار بولوار به یادماندنی اونتا دن لیندن خواهید رفت. این بلوار گسترده با شکوه، پل کاخ برلین در جزیره موزه را به دربازه براندنبورگ متصل می کند. در اطراف این خیابان ساختمان های تاریخی با شکوهی وجود دارند. میدان ببلپلاتز، جزیره موزه ها، کلیسای جامع برلین و گذر مشهور کارل مارکس از دیگر بازدیدهای شما خواهد بود. 15:00 بازگشت به هتل و باقی روز را می توانید به اختیار خود به گشت و گذار بپردازید.اقامت شب برلین.


روز ششم : برلین- درشندن – برلین

روز آزاد گشت انتخابی: 09:00 سفر یک روزه به Dresden ، مرکز تاریخی و فرهنگی آلمان در قرن 19 و 20 میلادی. 17:00 بازگشت به برلیناقامت شب در برلین.


روز هفتم : برلین- استانبول - تهران

تحویل دادن اتاق ها و حرکت به سمت فرودگاه تگل برلین برای بازگشت به سمت ایران با هواپیمایی اتریشی. فرود در فرودگاه امام خمینی، کنترل پاسپورت و دریافت بار. پایان سفر!به امید سفرهای بعدی با مهرآراسیر