تور زوریخ - آمستردام

21 بهمن

مبدا : تهران مقصد: زوریخ ، آمستردام مدت اقامت : 6 شب
شروع تور : 1398/11/21 پایان تور : 1398/11/27


مدت اقامت در زوریخ : 3 شب

مدت اقامت در آمستردام : 3 شب

ایرلاین : Turkish

توضیحات


زوریخ : کلان شهری در محل تلاقی رود و دریاچه، با نمایی فوق العاده به رشته کوه های پوشیده از برف آلپ، ترکیبی بی مانند از جاذبه ها را در اختیار شما قرار می دهد. بیش از 50 موزه و 100 گالری هنری در این شهر قرار دارند که در کنار برند های معروف مد و رویدادها و فعالیت های فرهنگی متعدد آن را به یکی از کانون های فرهنگی سوئیس بدل ساخته اند. بافت تاریخی و کمابیش دست نخورده شهر که از دوران امپراتوری روم به یادگار مانده با کلیساهای باشکوه و معماری منحصر به فرد خود قطعا علاقمندان به هنر و تاریخ را نیز به این شهر جذب خواهد کرد.


آمستردام : بزرگترین شهر پادشاهی هلند و بزرگترین مرکز جذب توریست در این کشور است. این شهر پایتخت هلند است اما مقر ریاست جمهوری و دولت این کشور در آمستردام واقع نیست. بناهای چشم نواز قرن هفدهمی این شهر در حاشیه کانال های فراوان اش خودنمایی می کنند و مناظر زیبا و چشم نوازی را برای عابران پدید آورده اند. رامبراند هنرمند شهیر هلندی و ون گوگ نقاش پرآوازه در این شهر زندگی کرده اند و آثار خود را ملهم از جاذبه های گردشگری این شهر خلق کرده اند. آمستردام نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت دارد و نیمی از آن را مهاجران خارجی تشکیل داده اند. شما می توانید با فارسی زبانان بسیاری در این شهر روبرو شوید !

درباره تور

مبدا سفر
تهران
نوع سفر
هوایی
مدت سفر
1398/11/21 الی 1398/11/27
لینک دانلود برنامه سفر
مدارک مورد نیاز
1 ) فرم تقاضای ویزای سوئیس که به زبان انگلیسی باشد ، و دو کادر صفحه چهارم توسط شخص متقاضی امضا شده باشد
2 ) کپی آ4 با کیفیت گذرنامه
3 ) ترجمه با کیفیت از تمام صفحات شناسنامه متقاضی
4) ترجمه سند مالکیت
5 ) مدارک شغلی برای افراد شاغل : ترجمه فیش حقوق یا ترجمه گواهی ساخت یا پروانه کسب یا حکم بازنشستگی یا ترجمه روزنامه رسمی یا ترجمه حکم استخدامی. ترجمه اشتغال به تحصیل از مدرسه / دانشگاه ترجمه لیست پرداختهای بیمه تامین اجتماعی محصلین و دانشجویان.
6) کپی آ4 رزرو بلیت رفت و برگشت به سوییس
7) نامه ریجکتی ( درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن)br 8 ) اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار
9) دو قطعه عکس با زمینه روشن جدید
10 ) کپی آ4 ویزاهای سه سال اخیر کشورهای شینگن : آمریکا و کانادا و انگلستان
11 ) گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه ریز پرینت 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت حداقل 70 میلیون که به صلاح دید مهرآراسیر مبلغ نهایی تعیین می شود.
12 ) رزرو هتل برای کل مدت سفر
13) برنامه دقیق سفر
14 ) کپی آ4 بیمه مسافرتی
15 ) ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل هفتاد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد. ) هزینه صندوق سفارت و وی اف اس : در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و کلیه مبالغ غیر قابل استرداد است : 26.5 یورو به ازای هر پرونده 8200000 ریال و بررای افراد بالای 12 سال 4800000 ریال و برای کودکان 6 تا 12 سال و برای کودکان زیر 6 سال رایگان است.
خدمات آژانس مهرآراسیر
این تور شامل موارد زیر است: جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون 6 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان
هتل های این پکیج
هتل : کرون پلاتزا زوریخ
وست کورد آرت هتل آمستردام

خدمات و درجه : B.B
قیمت نفر در 1 تخته : 1790 یورو
قیمت نفر در 2 تخته : 1250 یورو
کودک 2 تا 4 سال (بدون تخت) : 790 یورو
کودک 4 تا 11 سال (با تخت اضافه) : 970 یورو
توضیحات :کودک تا دوسال: 120 یورو + قیمت پرواز


کرون پلاتزا زوریخ وست کورد آرت هتل آمستردام
برنامه سفر


روز اول :ایران– زوریخ

ورود به فرودگاه زوریخ، تحویل گرفتن بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل. ورود به هتل. تحویل گرفتن اتاق ها. ادامه روز آزاد..


اقامت شب در هتل 4 ستاره Crowne Plaza Zurich یا مشابه درزوریخ.


روز دوم : زوریخ – راین فال - زوریخ
09:00 پس از صرف صبحانه، انجام گشتی پیاده در زوریخ و بازدید از بافت قدیم شهر به مدت سه ساعت. 13:00 حرکت از هتل به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا لذت خواهید برد.بازگشت به هتل. اقامت شب در زوریخ.


روز سوم : زوریخ

روز آزاد. در این روز شما می توانید با هماهنگی با راهنمای خود در صورت تمایل به شهرهای زیبای برن و اینترلاکن سری بزنید و از جاذبه های این شهرهای دیدنی لذت ببرید (خارج از برنامه تور )اقامت شب در زوریخ.


روز چهارم : زوریخ – آمستردام

زوریخ – آمستردام / پرواز سوییس ایرلاین 14:10 - 12:30 (توجه: ممکن است این پرواز تغییر کند) ورود به فرودگاه آمستردام و انتقال به هتل چهار ستاره WestCord Art Hotel Amsterdam یا مشابه.اقامت شبانه در آمستردام.


روز پنجم : آمستردام

روز خود را با تور نیم روز شهر آمستردام اغاز خواهید کرد و به کشف زیبایی های شهر لاله ها خواهید رفت. آمستردام با داشتن بناهایی به قدمت قریب به 6800 سال ، بزرگترین مرکز تاریخی اروپا را از آن خود کرده است. این شهر شهره به کانال های آب زیبایش است که در دل شهر جا خوش کرده اند. خانه ها و ساختمان های آمستردام با معماری چشم نوازشان در قرن 17 ساخته شده اند، عصر طلایی دوچ.بعد ازظهر، شما سوار قایق خواهید شد و از میان کانال های زیبایش خواهید گذشت و حظ وافری از این شهر که معروف به "ونیز شمالی" است، خواهید برد.اقامت شبانه در آمستردام.


روز ششم : آمستردام

روز آزاداقامت شبانه در آمستردام.


روز هفتم : آمستردام- ایران

تحویل دادن اتاق ها و ترانسفر به سمت فرودگاه آمستردام. ورود به فرودگاه ، تحویل دادن بار و حرکت به مقصد ایران. فرود در فرودگاه امام خمینی، کنترل پاسپورت و دریافت بار.به امید سفرهای بعدی با مهرآراسیر