ویزای اتریش

ویزای اتریش فوری

ویزای اتریش فوری

در اتریش به مسافران بازرگانی و نیز گردشگران ساختارهای زیربنایی با عالی ترین کیفیت ارائه می شود.
با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای اتریش را اخذ کنیم.
شهروندان اروپا و بسياری از كشورهای ديگر برای ورود به اتريش و سفر به ديگر كشورهای اروپا فقط به كارت شناسائی معتبر و پاسپورت نياز دارند. طبق توافق نامه شینگن كليه شهروندان كشورهای جهان سوم كه جهت سفر به اتريش به كسب رواديد احتياج دارند، می توانند با اخذ ويزای شینگن از هر يک از كشورهای شینگن به اتريش سفر كنند و لزومی به كسب ويزا از سفارت اتريش ندارند، مگر آنكه در ويزای صادر شده محدوديت هايی جهت سفر به كشورهای شینگن ذكر شده باشد.


سرمایه گذاری در اتریشکشور اتریش یک پایگاه اقتصادی امن با شرایط پایدار دارای پیش زمینه های پویا برای تحقیق و توسعه بوده که بدلیل استاندارد بالای زندگی از معروفیت جهانی برخوردار است. جايگاه اقتصادي اتريش شرايط ايده آلي جهت سرمايه گذاران بين المللي فراهم آورده است.


آمار و ارقام در اتریشاتريش كشوری سودآور حتی برای سرمايه گذاری های بين المللی است. اتریش جزء کشورهایی است که در بحث جهانی شدن از رتبه بالائی برخوردار است. این نتیجه گیری برگرفته از "شاخص جهانی شدن KOF در سال 2016 است که توسط موسسه مشهور سوئیس فدرال تکنولوژی (ETH) در زوریخ گردآوری شده است. این شاخص سالانه به بررسی فاکتورهای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جهانی شدن در 192 کشور می پردازد. اتریش پس از کشورهای ایرلند، هلند و بلژیک در رتبه چهارم قرار دارد.

اتریش دارای شهرت بین المللی و به عنوان بهترین محل کسب و کار برای ایجاد روابط تجاری با کشورهای جنوب شرقی و شرق اروپا است. بیش از 1000 شرکت بین المللی، از شرایط مناسب برای کسب و کار در اتریش منتفع شده و فعالیت های خود را در جنوب شرقی و شرق اروپا از کشور اتریش سازماندهی می کنند.


امتیازات مثبت مالیاتی در اتریشبا مالیات شرکتی به میزان 25%، اتریش در بین سایر کشور های اروپایی، یکی از ایده آل ترین کشورها برای تاسیس شرکت است. از امتيازات ديگر می توان به وضع ماليات های گروهی در اروپا و عدم وضع ماليات بر دارايی و ماليات بر ارث نام برد


قدرت تولید در اتریشسطح بهره وری صنعتی در اتریش به طور سنتی بالا است. در سال های اخیر، صنعت اتریش بطور متوسط موفق به دستیابی به رشد بالایی در میزان بازدهی شده که این روند منجر به جبران هر چه بیشتر افزایش هزینه های نیروی کار شده است. رشد میزان بازدهی را می توان پیش از همه مدیون کارمندان بسیار با انگیزه و واجد شرایط دانست.


ویزای اتریش , ویزای تضمینی اتریش , ویزای اتریش فوری

نيروی كار متخصص در اتریشمهم ترين نقطه قدرت استاندارد اقتصاد اتريش بهره گيری از نيروی كار ماهر، با انگيزه و متخصص است. بر طبق سالنامه رقابت جهانی 2016، اتریش در یک مقایسه بین المللی از نظر انگیزه کارگر در رتبه چهارم قرار دارد.


آموزش بنیادی در اتریشيكی از مهم ترين ويژگی های سيستم آموزشی اتريش ارتباط نزدیک بين آموزش و اقتصاد است.


بالاترين سطح رفاه در اتریشوین یکی از محبوب ترین کلان شهرها نزد مدیران در جهان است و از سال ها پیش تاکنون اولین گزینه برای برگزاری کنگره ها بوده است.


تأسيس شركت در اتریششهروندان خارجی مجاز به تاسيس شركت و كارخانه، انجام معاملات تجاری و بازرگانی و نيز خريد شركت در كشور اتريش هستند.


ویزای اتریش , ویزای تضمینی اتریش , ویزای اتریش فوری

سرمايه گذاری و امور مالی در اتریشتوسعه خوب اقتصادی، ثبات سیاسی، شبکه متراکم خدمات مالی و چهارچوب قانونی مدرن شرایط بسیار عالی و امنی را برای سرمایه گذاران در اتریش تضمین می کنند. سرمايه گذارهای بين المللی دسترسی نامحدودی به بازارهای سرمايه گذاری اتريش دارند. بازارهای سرمايه گذاری اتريش در سال های اخير با دستيابی به مناسبات تكنيكی و حقوقی بطرز قابل توجهی مدرن تر شده و به شركت ها امكانات سرمايه گذاری مختلفی ارائه می دهند.


امور مالياتی در اتریشكشور اتريش برای شركت ها قوانين مالياتی بسيار مناسبی تدوين نموده است. درآمد شركت های مقيم اتريش بويژه شركت های سهامی خاص و شركت ها با مسئوليت محدود مشمول قوانين مالياتی شركت ها می شود. بر طبق اين قوانين سود شركت ها با نرخ مالياتی 25 درصد بطور يكسان مشمول پرداخت ماليات هستند.


وضعیت املاک در اتریشدركنار شرايط مطلوب اقتصاد ملی، مخارج تهيه مکان مناسب برای تاسیس دفتر يكی از مهم ترين مسائل مورد توجه سرمايه گذاران خارجی است. كشور اتريش در اين زمينه نيز از بازار املاک خوبی برخوردار است.


زیر ساخت ها در اتریششبكه های توانمند، مطمئن و مدرن حمل و نقل، تدارک انرژی و شبکه های ارتباطات , همه جزء زير ساخت ها بشمار می روند و شبكه های مختلف اتريش در اين زمينه ها بی رقيب هستند. اتریش تنها از لحاظ جغرافیایی در مرکز قاره اروپا قرار نگرفته است. این کشور از دید بسیاری از شرکت های بین المللی بعنوان مرکز توزیع و سکوی لجستیکی بین غرب و شرق، مرکزیت یافته است.


ویزای اتریش , ویزای تضمینی اتریش , ویزای اتریش فوری

زیر ساخت ها در اتریشهشت ميليون مصرف كننده اتريشی از سياست های اقتصادی اعمال شده در بازار اتريش سود می برند. محدوديت های واردات كالا بطور جامعی كاهش می يابند . عرضه كالا در سطح وسيع منجر به ايجاد رقابت نزدیک در بازار اتريش می شود.


مدارک لازم برای ویزای اتریش1. فرم درخواست که به صورت کامل و خوانا به آلمانی (به حروف لاتین) توسط شخص متقاضی تکمیل شده باشد.

2. دو قطعه عکس رنگی (که قدیمی‌ تر از ۶ ماه نباشد)

3. پاسپورت معتبر

4. کپی پاسپورت متقاضی

5. مدارک شغلی ، اصل به همراه ترجمه به زبان آلمانی

6. بیمه نامه مسافرتی

7. رزرو هتل

8. بلیط سفر

9. وضعیت حساب‌های بانکی


ویزای اتریش , ویزای تضمینی اتریش , ویزای اتریش فوری

با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن ویزای اتریش را برای شما اخذ کنیم.


ویزای اتریش , ویزای تضمینی اتریش , ویزای اتریش فوریدسترسی سریع به دیگر خدمات ما :

وقت سفارت فوری :


اخذ ویزای اتریش %100 تضمینی

ویزای اتریش

جهت اطلاع از چگونگی اخذ ویزای اتریش می توانید همواره با مهرآرا سیر تماس بگیرید.
تماس

ویزای اتریش فوری

اخذ ویزای اتریش در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مهرآرا سیر
تماس

مشاوره ی ویزای اتریش

اگر نیاز به مشاوره راجب گرفتن ویزای اتریش دارید , می توانید با مهرآرا سیر تماس بگیرید.
تماس
 • با مهرآرا سیر تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما ویزای اتریش را اخذ کنیم.
 • لطفا جهت مشاوره در خصوص ویزای اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ویزای اتریش

ویزای اتریش فوری

ویزای
اتریش با ما تماس بگیرید
 • راحتی اخذ ویزای اتریش با مهرآرا سیر
ویزای اتریش
فوری با ما تماس بگیرید
 • جهت اخذ ویزای اتریش در سریع ترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید.
از جمله خدمات مهرآرا سیر ، اخذ ویزای اتریش می باشد. مسافرین محترم می توانند برای اخذ ویزای اتریش در کمترین زمان با مهرآرا سیر تماس بگیرند.
امروزه دیگر گرفتن وقت سفارت نیازی به مراجعه حضوری و قرار گرفتن در صف طولانی را ندارد , شما می توانید برای اخذ وقت سفارت اتریش از خدمات مهرآرا سیر استفاده کرده تا ما برای شما در کوتاه ترین زمان ممکن وقت سفارت اتریش را رزرو کنیم.
خدمات اخذ ویزای شنگن و کانادا با   visaseven

  انواع ویزای اتریش

  1- ویزای توریستی اتریش
  2- ویزای تحصیلی اتریش

  3- ویزای کار اتریش

  ویزای توریستی اتریش

  برای اخذ ویزای توریستی کشور اتریش، با فراهم آوردن مدارک متعددی باید ثابت کنید که قصد بازگشت به کشور خود را دارید. به صورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هر یک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود فرد به کشور مورد نظر ، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت. شانس اخذ ویزای توریستی کشور اتریش برای افرادی که به همراه خانواده خود جهت اخذ ویزای توریستی کشور اتریش اقدام می نمایند پایین تر از افرادی است که به صورت انفرادی جهت اخذ ویزای توریستی کشور اتریش اقدام می نمایند.

  ویزای تحصیلی و کار اتریش

  اصلی ترین شرط اعطای ویزای تحصیلی از سوی دولت اتریش، اخذ پذیرش برای تحصیل در دانشگاه های اتریش است. اتریش یکی از کشور های حوزه اتحادیه اروپا همچنین پیمان شینگن است. این ۲۸ کشور اروپایی که واحد پول آنها (یورو)است، شرایط اقتصادی خود را از یکدیگر تبعیت می کنند. اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا به صورت یکپارچه در آمده است وحتی قوانین کاردر کشور های این اتحادیه تقریبا مشابه است. این کشور ها،همچنین در اعطای اجازه اقامت دادن وتابعیت هم به صورت مشابه در اکثر اوقات عمل می کنند.