تور لوگانو - پاریس

9 دی

مبدا : تهران مقصد: لوگانو پاریس مدت اقامت : 8 شب
شروع تور : 1398/10/09 پایان تور : 1398/10/17


مدت اقامت در لوگانو : 4 شب

مدت اقامت در پاریس : 4 شب

ایرلاین : ایران ایر

توضیحات


لوگانو بزرگترین و شناخته شده ترین شهر منطقه تیچینو (منطقه ایتالیایی زبان سوئیس) است که به دریاچه زیبا، کیفیت بالای زندگی و رونق اقتصادی اش شهره است. آب و هوای این شهر در بیشتر طول سال معتدل و مطبوع است. در اطراف دریاچه، گشتی از میان کافه ها و رستوران ها بزنید و هوای تازه و فرح بخش را تنفس کنید و با اهالی خوش رو و مهربان شهر گپی بزنید. لوگانو به علت برخورداری از هوایی معتدل، مجاورت با دریاچه لوگانو و کوه‌های آلپ، در فصول بهار و تابستان از عمده شهرهای توریستی سوییس به‌شمار می‌رود


پاریس شهری است که حتی برای کسانی که برای اولین بار به آن سفر می کنند هم آشنا به نظر می رسد. بناهای تاریخی و نماد های شهری آن، در عمق ذهن تقریبا تمامی ساکنان کره زمین رسوخ کرده است. کافی است اسم این شهر به گوش برسد تا نمایی از برج ایفل سر به آسمان کشیده، بوتیک های مجلل دو سوی خیابان شانزِلیزه، طاق پیروزی، موزه لوور و هرم شیشه ای آن، کلیسای باشکوه نوتردام، پل های متعدد روی رودخانه سن و کافه های کوچک و بزرگی با طراحی منحصر به فرد، بلافاصله در ذهن شنونده نقش ببندد. هیچ شهری تا این حد در شناساندن خود به جهان، موفق نبوده است!

درباره تور

مبدا سفر
تهران
نوع سفر
هوایی
مدت سفر
1398/10/09 الی 1398/10/17
لینک دانلود برنامه سفر
مدارک مورد نیاز
1 ) فرم تقاضای ویزای سوئیس که به زبان انگلیسی باشد ، و دو کادر صفحه چهارم توسط شخص متقاضی امضا شده باشد
2 ) کپی آ4 با کیفیت گذرنامه
3 ) ترجمه با کیفیت از تمام صفحات شناسنامه متقاضی
4) ترجمه سند مالکیت
5 ) مدارک شغلی برای افراد شاغل : ترجمه فیش حقوق یا ترجمه گواهی ساخت یا پروانه کسب یا حکم بازنشستگی یا ترجمه روزنامه رسمی یا ترجمه حکم استخدامی. ترجمه اشتغال به تحصیل از مدرسه / دانشگاه ترجمه لیست پرداختهای بیمه تامین اجتماعی محصلین و دانشجویان.
6) کپی آ4 رزرو بلیت رفت و برگشت به سوییس
7) نامه ریجکتی ( درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن)br 8 ) اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار
9) دو قطعه عکس با زمینه روشن جدید
10 ) کپی آ4 ویزاهای سه سال اخیر کشورهای شینگن : آمریکا و کانادا و انگلستان
11 ) گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه ریز پرینت 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت حداقل 70 میلیون که به صلاح دید مهرآراسیر مبلغ نهایی تعیین می شود.
12 ) رزرو هتل برای کل مدت سفر
13) برنامه دقیق سفر
14 ) کپی آ4 بیمه مسافرتی
15 ) ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل هفتاد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد. ) هزینه صندوق سفارت و وی اف اس : در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و کلیه مبالغ غیر قابل استرداد است : 26.5 یورو به ازای هر پرونده 8200000 ریال و بررای افراد بالای 12 سال 4800000 ریال و برای کودکان 6 تا 12 سال و برای کودکان زیر 6 سال رایگان است.
خدمات آژانس مهرآراسیر
خدمات ما شامل : بلیت پرواز بین الملل جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون 8 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان
هتل های این پکیج
هتل : دو لا په
کونکورد مون پارناس

خدمات و درجه :
قیمت نفر در 1 تخته : 1940 یورو
قیمت نفر در 2 تخته : 1440 یورو
کودک 2 تا 4 سال (بدون تخت) : 590 یورو
کودک 4 تا 11 سال (با تخت اضافه) : 1090 یورو
توضیحات : نرخ ریالی پرواز به مبلغ یورویی افزوده خواهد شد.کودک تا دوسال: 90 یورو + نرخ پرواز


هتل دو لا په

کونکورد مون پارناس


برنامه سفر


روز اول : تهران - پاریس

ورود به فرودگاه شارل دوگل با پرواز ایران ایر و کنترل پاسپورت و ثبت مهر ورود و تحویل بار. اقامت شب در هتل 4 ستاره Concorde Montparnasse یا مشابه در پاریس.


اقامت شب در پاریس.


روز دوم : پاریس 09:00 امروز گشتی تمام روز در شهر زیبای پاریس خواهید داشت. بازدید از خیابان شانزه لیزه ، کلیسای نوتردام پاریس، محله مونتمارترو کلیسای سکره کور در برنامه شما خواهد بود. در پایان روز از برج ایفل بازدید خواهید کرد و از طبقه دوم این برج به تماشای منظره پاریس خواهید نشست. ( در صورت امکان)


اقامت شب در پاریس.


روز سوم : پاریس

روز آزاد در پاریس.اقامت شب در پاریس.


روز چهارم : پاریس

09:00 بعد از صبحانه، خود را برای گشتی نیم روز در پاریس آماده کنید. در ابتدا از ساختمان اپرای گارنیه دیدن می کنید و سپس به موزه به یادماندنی و جذاب عطر به نام فراگونار Fragonard خواهید رفت. آن جا این فرصت را خواهید داشت که عطر خود را از رایحه های محبوب خود بسازید.اقامت شب در پاریس.


روز پنجم : پاریس- میلان - لوگانو

ترانسفر از هتل با اتوبوس به سمت فرودگاه پاریس برای پرواز به سمت میلان. پاریس - میلان EasyJet (در صورت امکان) ترانسفر به هتل 4 ستاره Hotel de la Paix یا مشابه و تحویل اتاق ها.اقامت شب در لوگانو.


روز ششم : مورکوت - مندریسیو – لوگانو

پس از صرف صبحانه، گشت و گذار در شهر لوگانو و دیدنیهای این شهر زیبا. در ادامه در روستای قرون وسطایی مورکوت یکی از زیباترین روستاهای سوییس توقف میکنید. جاذبه ی بی نظیر معماری این روستا، کلیسای سانتا ماریا دل ساسو که در سبک رنسانس و باروک ساخته و طراحی شده، شما را مجذوب خواهد کرد. سپس به سمت مندریسیو حرکت خواهید کرد و در راه از پارک سوییس مینیاتور بازدید خواهیدکرد که از جذابیت خاصی برخوردار است. در مندریسیو که یکی از بزرگترین مرکز خرید های اروپا به نام Fox Town در آن قراردارد، میتوانید به طور آزادانه به خرید سوغاتی و یا لوازم و البسه دلخواه خود بپردازید. بازگشت به هتل.اقامت شب در لوگانو.


روز هفتم : لوگانو

روز آزاد در لوگانو.اقامت شب در لوگانو.


روز هشتم : لوگانو- لوکارنو – آسکونا - لوگانو

گشت نیم روز از شهرهای زیبا و بی نظیر لوکارنو و آسکونا که مناظر بدیع آن شما را شگفت زده خواهد کرد. گشت شما با وسایل نقلیه عمومی (قطار و اتوبوس) و با همراهی راهنما انجام خواهد شد. بازگشت به لوگانو.اقامت شب در لوگانو.


روز نهم : لوگانو - میلان - تهران

ترانسفر از هتل به سمت فرودگاه میلان برای پرواز برگشت به ایران با پرواز هواپیمایی ایران ایر. ورود به فرودگاه امام خمینی تهران.به امید سفرهای بعدی با مهرآراسیر